Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 5964
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Złoty bilet trafił do Janiny Łosiak

Niedziela, 8 maja 2016, 10:13
Aktualizacja: 10:15
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Złoty bilet trafił do Janiny Łosiak
Fot. Przemek Kaczałko
Premiera spektaklu „Mąż mojej żony” miała miejsce w grudniu 2014 roku, ale wczoraj (7 maja 2016) Scena Studyjna Teatru Norwida w Jeleniej Górze po raz kolejny zapełniła się do ostatniego miejsca. Na zakończenie karta Złoty Teatr trafiła do osoby, którą wylosowano przed tygodniem.

Spektakl „Mąż mojej żony” Miro Gavrana (reż. Henryk Adamek) to zarazem pierwszy z cyklu „9 i pół premiery”, a więc przypomnienia dorobku kończącej się kadencji dyrektora Teatru im. C. K. Norwida, Piotra Jędrzejasa. Tradycyjnie, Jacek Grondowy i Piotr Konieczyński bawili publiczność dialogiem, którego finał był prawdziwym zwrotem akcji.

Po zakończeniu spektaklu aktorzy wręczyli Kartę Złoty Teatr, czyli wejściówkę upoważniającą jej właściciela (wraz z osobą towarzyszącą) do bezpłatnego wstępu na wszystkie spektakle i wydarzenia gościnne aż do 27 marca 2017 r.

Szczęśliwa zwyciężczyni przyznaje, że do tej pory niezbyt często przychodziła do Teatru Norwida. - Z reguły raz na jakiś czas, ale za każdym razem były to niesamowite doznania – powiedziała Janina Łosiak. - Jestem zadowolona, że teraz będę miała szansę częściej bywać. Myślę, że z mężem i przyjaciółmi będziemy częstymi gośćmi – dodała mieszkanka Cieplic.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group