Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6641
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Złapali poszukiwanego listem gończym

Sobota, 12 lipca 2008, 8:26
Aktualizacja: 8:26
Autor: TEJO
Po akcji funkcjonariuszy w czarnych kominiarkach wpadł w ręce policji 32–latek, którego Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze poszukiwała Europejskim Nakazem Aresztowania. Wydano także trzy nakazy doprowadzenia mężczyzny do zakładu karnego. Skazany wcześniej był m.in. za udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się wymuszeniami.

Przestępca był cwany i często zmieniał adres. Policjanci dopadli go w końcu w Bolesławcu. Ukrywał się w mieszkaniu swojej znajomej. Policjanci po wcześniejszym ustaleniu, gdzie mężczyzna może aktualnie przebywać, otoczyli budynek, a następnie weszli do mieszkania znajdującego się na I piętrze.

W wewnątrz była również kobieta, właścicielka mieszkania. Zatrzymanego przewieziono do KPP w Lubaniu, a następnie do aresztu śledczego. Kilka kolejnych lat mężczyzna spędzi za kratkami.

Z konsekwencjami karnymi liczyć się musi również kobieta, w mieszkaniu której zatrzymano mężczyznę, gdyż za pomoc w ukrywaniu się poszukiwanego grozi kara do pięciu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group