Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6655
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zimowisko nie tylko na ślizgawce

Czwartek, 12 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 0:21
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Zimowisko nie tylko na ślizgawce
Fot. tejo
Trzysta par łyżew i darmowy dostęp do lodowiska, które ma być otwarte w piątek przy ulicy Różyckiego na osiedlu Zabobrze: oto zimowa niespodzianka dla młodzieży i dzieci rozpoczynających ferie.

O ślizganie się gratis podczas przerwy w nauce zadbał prezydent Jeleniej Góry, Józef Kusiak. Miasto zapłaciło dzierżawcy terenu w znanym dołku na rogu Różyckiego i Ogińskiego za użytkowanie lodowiska w godzinach 10-14. Do dyspozycji amatorów jazdy na łyżwach będzie barek z ciepłymi napojami i potrawami.

W pozostałym czasie za uroki ślizgania się trzeba będzie zapłacić. Lodowisko będzie oświetlone. Pozostanie otwarte do ostatniego klienta.

Inne lodowisko już funkcjonuje na terenach kortów przy ulicy Noskowskiego. W czwartek kolejny śliski teren powstał na zapleczu Młodzieżowego Domu Kultury przy ulicy Skłodowskiej-Curie 13.

Międzyszkolny Ośrodek Sportu udostępni na czas ferii młodym ludziom halę przy ulicy Złotniczej oraz salę przy ul. Skłodowskiej. – Atrakcji nie zabraknie: codziennie będą w tych obiektach rozgrywane zawody w różnych dyscyplinach – zapewnia Franciszek Zenon Brykner, dyrektor MOS. Chętni będą mogli obejrzeć trening piłkarek ręcznych „Jelfy”.

– Szczypiornistki zaproszą do zabawy z piłką zainteresowanych tą dyscypliną sportu – zapewnia dyrektor Brykner.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group