Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6377
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zimowa laba za Bobrem

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 20 lutego 2008, 14:19
Aktualizacja: 14:47
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Ku końcowi zbliżają się ferie zimowe. Jeszcze trzy dni zorganizowanych zajęć przed uczestnikami zimowiska w Osiedlowym Domu Kultury na Zabobrzu. Choć zima panuje tylko z nazwy, brak śniegu nie przeszkadza młodym jeleniogórzanom, którzy wybrali ofertę ODK.

Gry, zabawy, wycieczki, spacery oraz pływanie w basenie przy Szkole Podstawowej nr 11 – to główne zajęcia kilkudziesięciorga dzieci, które uczestniczą w zimowisku pod hasłem „Ferie bez nudy”. – Czas płynie szybko, a wolnego coraz mniej – martwią się najmłodsi, którzy już w najbliższy poniedziałek wrócą do szkolnych obowiązków.

Ale póki co – jeszcze korzystają z wolnego czasu. W ODK w środę był spektakl w sali teatralnej, a wcześniej – zabawy w mini playback oraz popularny teleturniej „Familiada”. – Jeszcze czeka nas wyjście na basen w czwartek, a w piątek odwiedzimy stadninę koni na osiedlu Czarne. Tam też będzie ognisko z pożegnalnymi kiełbaskami – mówi Wiesława Pogorzelska, opiekunka uczestników zimowiska.

W pierwszym tygodniu ferii było więcej dzieci. Drugi turnus jest mniej liczny. Ale wielu najmłodszych powróci do ODK już za ponad trzy miesiące, kiedy zaczną się wakacje. Placówka już szykuje ofertę na ciekawe półkolonie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~spoko 20-02-2008 23:12
super znowu na klatce będzie spokuj

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group