Wtorek, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 2795
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ze Szklarskiej Poręby do Zdrojowego Teatru Animacji

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 20 stycznia 2012, 8:21
Aktualizacja: 8:22
Autor: Angela
Fot. Organizator
Młodzi mieszkańcy miasta pod Szrenicą odwiedzili wczoraj Cieplice i Zdrojowy Teatr Animacji. Obejrzeli spektakl "Tymoteusz Majsterklepka" i oddali się szaleństwu jazdy na lodzie. Wycieczka była jednym z punktów niezwykłych ferii.

Zimowe wakacje spędzają w Świetlicy Środowiskowo-Terapeutycznej „Cegiełka” w Dolnej Szklarskiej. Uczestniczyli już w wielu wyjściach i wyjazdach. Wczoraj, po spektaklu w wykonaniu aktorów ZTA, uczestnicy wycieczki świetnie bawili się na lodowisku i zjedli pizze. Dzisiaj natomiast (20.01) pojadą do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Szklarskiej Porębie, gdzie z okazji dni babci i dziadka zaniosą podopiecznym laurki i złożą życzenia.

- Przez całe ferie staramy się jak najwięcej wychodzić w teren, gdzie organizowane są zabawy i atrakcje – mówi Ewa Mytryszyn, wychowawca i opiekun ze Świetlicy Środowiskowo - Terapeutyczna „Cegiełka” w Szklarskiej Poręby Dolnej.

Uczestnicy wycieczki: Dominika i Magda Tośko, Milena i Klaudiusz Maksymiec, Ewa Błaszczyk, Bartek Dumin, Marcel Kruczek, Wiktoria Mitryniuk, Ada Musiela, Norbert, Marta Wypiej, przyznali, że było świetnie!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 20-01-2012 10:08
Nie Marta Wypiej tylko Magda Wypij

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group