Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2655
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zatrzymani na produkcji polskiej heroiny

Piątek, 2 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:01
Autor: kmp
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 34-letniego jeleniogórzanina i 26-letniego mieszkańca Kamiennej Góry.

Policjanci, którzy przybyli pod wskazany adres wyczuli silną woń amoniaku, który charakterystyczny jest dla cyklu produkcyjnego narkotyków. Kiedy funkcjonariusze zapukali mężczyźni obecni w mieszkaniu usiłowali ukryć przedmioty służące do produkcji środków odurzających.

Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie, w trakcie którego znaleźli garnek i kubek metalowy, na których widoczny był osad w kolorze brązowym, waciki w kolorze ciemno brązowym o mocnym zapachu rozpuszczalnika, strzykawki jednorazowe, 115 działek gotowego narkotyku w postaci polskiej heroiny oraz inne rzeczy potwierdzające produkcję polskiej heroiny.

Sprawcy zostali umieszczeni w Policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Za produkcję narkotyków grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group