Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6680
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zatrzymali pedofila

Środa, 28 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 27 stycznia 2006, 20:42
Autor: Nowiny Jeleniogórskie
Jeleniogórski sąd aresztował tymczasowo 40-letniego mieszkańca Trzcińska, podejrzanego o czyny pedofilskie. Czterdziestolatek nie miał do tej pory żadnych kontaktów z organami ścigania.

W poniedziałek tydzień temu mężczyzna zwabił 11-letniego chłopca do lasu. Dziecko mieszkało w tej samej wsi, kilka domów dalej. Znało mężczyznę i dlatego nie miało obaw, by podejść do niego.

Chłopiec wyszedł po południu z domu do pobliskiego sklepu. W powrotnej drodze sąsiad zagadnął go i poszli razem do lasu. Tam mężczyzna zdjął swoje spodnie, rozebrał chłopca i dotykał go. Jedenastolatek był w szoku, zaczął płakać. Mężczyzna wystraszył się i uciekł. Wszystko działo się niedaleko domu chłopca, bo jego ojciec usłyszał płacz.

Powiadomiona natychmiast policja szybko zatrzymała pedofila. Za ten czyn grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności. W tym roku w regionie jeleniogórskim zatrzymano już ok. 10 sprawców czynów pedofilskich. Średnio co drugie zdarzenie tego typu działo się w rodzinie, a sprawcami byli bliżsi i dalsi krewni dzieci.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group