Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 14 listopada
Imieniny: Emila, Judyty
Czytających: 10369
Zalogowanych: 79
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zakończenie XXXII "Wiosny Cieplickiej" - koncert "Czarno-Czarnych"

Poniedziałek, 9 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 lutego 2006, 18:38
Autor: Max B.
W miniony weekend miało miejsce zakończenie tegorocznej, XXXII już edycji "Wiosny Cieplickiej". Organizatorzy zadbali o to, by zakończnie to pomimo niedopisującej w tym dniu pogody, było bardzo atrakcyjnym widowiskiem dla wszyskich zgromadzonych.

Zaproszony na ten dzień zespół "Czarno-Czarnych", przyjechał (w dobrze znanym swoim fanom) składzie: Dżej Dżej, Dżery, Piękny Roman i Jarek Janiszewski. Jak się okazało wykonawcy przygotowali bardzo ciekawy repertuar na ten wieczór, przesycony sporą dawką humoru, dzięki czemu zarówno starsi jak i młodsi widzowie dobrze się bawili. Pośród wykonywanych utworów można było usłyszeć m. in. takie przeboje jak: "Wydłubany miś, Trąbo-Twist, Jedzą rybę, Ty i ja, ja i ty, Za darmo, On będzie twój", czy najbardziej znany i bardzo lubiany kawałek "Nogi" (zagrany specjalnie na prośbę widzów).
Wydarzenie to było potwierdzeniem że Jeleniogórzanie potrafią się dobrze bawić, jednak moim zdaniem koncert poinien rozpocząć się troszkę póżniej, ponieważ dopiero gdy zrobiło się ciemniej znakomita publiczność zdecydowała się na aktywniejsze usczesnictwo w tym koncercie :-)

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy bierzesz udział w zrzutkach, zbiórkach i innych formach finansowej pomocy?

Oddanych
głosów
494
Tak, kilka razy w miesiącu
7%
Tak, ale raz na parę miesięcy
27%
Tak, ale wspieram tylko potrzebujących z regionu
5%
Tak, ale wspieram potrzebujących w inny sposób
11%
Nie biorę udziału w takich akcjach
50%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Pod tym względem Bałtyk to fenomen
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Pogodowo
Polak w Karkonoszach
 
112
Sam zrobił w domu bombę
 
Kultura
Nowa piosenka jeleniogórskiego Leniwca – "Świat nie jest gotowy na Polskę"
 
Aktualności
Osiedle Orzeszkowej – zielona oaza w sercu Jeleniej Góry
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group