Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6053
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zajęcia teatralne w Przystani Twórczej

Niedziela, 12 października 2014, 8:18
Aktualizacja: Wtorek, 14 października 2014, 9:15
Autor: Org
Jelenia Góra: Zajęcia teatralne w Przystani Twórczej
Fot. Organizatorzy
„Teatr, oknem na świat… Theatre…. To broaden my mind” to bezpłatne zajęcia teatralne w języku angielskim dla dzieci zagrożonych środowiskowo. Odbywają się one w świetlicy przy Parafii p.w. Jana Chrzciciela w Cieplicach, a prowadzi je Maria Jęczmyk.

- Są to niezwykle ciekawe zajęcia, łączące w sobie poszerzanie wiedzy językowej oraz rozwijanie zdolności aktorskich i muzycznych uczniów. Wykonywanie piosenek połączone z poruszaniem się ma na celu wywołanie pozytywnych reakcji emocjonalnych. Podczas cotygodniowych spotkań uczniowie doskonalą techniki dramy, warsztat wokalny i oswajają się ze sceną, by w efekcie końcowym zaprezentować zgromadzonej publiczności ciekawe przedstawienie wykonane w obcym języku. Celem tych spotkań jest głównie nauka języka angielskiego poprzez zabawę, a także wcielanie się dzieci w role bohaterów spektakli. Mamy nadzieję, że podczas spotkań wychowankowie odnajdą chwile wyciszenia jak również będą się świetnie bawić – zapewniają organizatorzy.

Organizatorem jest Przystań Twórcza Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Zajęcia są realizowane w ramach zadania „Nie tchórz – Przystań i twórz” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2014.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group