Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7487
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zagrają dla Daniela

Środa, 18 czerwca 2008, 15:00
Aktualizacja: 15:34
Autor: AGA
JELENIA GÓRA: Zagrają dla Daniela
Fot. AGA
Profesjonalni artyści i uczniowie szkół muzycznych wystąpią w specjalnym koncercie charytatywnym dla mieszkańców Jeleniej Góry.

Daniel Sidło, uczeń VI klasy SP nr 11, choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Z inicjatywy nauczycieli zorganizowano na jego rzecz wyjątkowy koncert charytatywny, z którego dochód zostanie w całości przeznaczony na leczenie. – Mamy nadzieję, że wszystkie bilety zostaną sprzedane, bo potrzeby są ogromne – mówi Teresa Szewczyk z SP nr 11.

W programie wystąpią: Kabaret PAKA, Trio Semplice, uczniowie PSM I i II st. im. S. Moniuszki, zespół kameralny prowadzony przez Stefana Strahla, Big-Band pod przewodnictwem Pawła Jurysia, Zespół Smyczkowy PSM I st. im. J. Garści, zespół gitarowy „Los Gigantos”. Akcję wspiera Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, Filharmonia Dolnośląska, PSM I i II st. im. S. Moniuszki, PSM I st. im. J. Garści.

Koncert odbędzie się 18 czerwca (środa) o godz. 19 w sali koncertowej Filharmonii Dolnośląskiej. Bilety w cenie 20 zł do kupienia w kasie filharmonii przy ul. Piłsudskiego 60. Rezerwacja pod nr tel. 075 75 381 60.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group