Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 6453
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Z Open’er festiwalu do Jeleniej Góry. Peter J. Birch wystąpi w Oriencie

Niedziela, 21 sierpnia 2011, 12:14
Aktualizacja: 12:17
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Z Open’er festiwalu do Jeleniej Góry. Peter J. Birch wystąpi w Oriencie
Fot. Organizator
W najbliższy piątek, 26 sierpnia 2011 w jeleniogórskim klubie muzycznym – Orient Express mieszczącym się w dawnym budynku dworca PKP wystąpi Peter J. Birch, dwudziestoletni songwriter z Wołowa, którego debiutancka EP „In my Island” cieszy się obecnie ogromną popularnością wśród fanów muzyki alternatywnej.

Ci, którzy uważają Petera J. Bircha za artystę stawiającego dopiero pierwsze kroki na scenie i mało godnego uwagi, grubo się mylą. Pomimo młodego wieku i zaledwie jednej EP pt. „In my Island” na koncie muzyk ten, jak również autor tekstów cieszy się dużym szacunkiem nie tylko wśród fanów alternatywnych brzmień, lecz także ikon gatunku w Polsce i zagranicą.

Do tej pory Peter J. Birch, którego debiutancka EP trafiła do sklepów przed rokiem, zdążył już zagrać z Lechem Janerką, Czesławem Mozilem, Tymonem Tymańskim, a także z formacjami Iowa Super Soccer, Please The Trees, Lonely Drifter Karen, Twilite czy Loco Star. Co więcej, z najlepszej strony dał się też poznać na tegorocznym festiwalu Open’er w Gdyni, jak również podczas występów w Niemczech i Włoszech – gdzie stale koncertuje.

Tym razem, Peter J. Birch zagra i zaśpiewa w jeleniogórskim Orient Expressie, i to już w piątek 26 sierpnia. – Serdecznie zapraszam na koncert, na którym nie zabraknie i innych atrakcji. Ci wszyscy, którzy przyjdą do nas z gitarą lub innym instrumentem dostaną wejściówki gratis. I więcej jeszcze, po koncercie scena Orientu otworzy się dla każdego, kto zechce pochwalić się swoim talentem. Dla najodważniejszych i najciekawszych artystów, nagrody niespodzianki – mówi nam Alicja Dusińska, właścicielka klubu.

Start: godzina 20.00. Bilety w cenie 8 zł. Więcej informacji: blog.orientexpress.jgora.pl. Warto wziąć udział, albowiem może być naprawdę ciekawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia do rady miasta/gminy/powiatu/sejmiku?

Oddanych
głosów
2147
Bezpartyjnych Samorządowców (partia)
7%
Konfederacje
11%
Lewice
8%
PiS
25%
PO
34%
Trzecią drogę
8%
Innych
7%
 
Głos ulicy
Czy popieramy protesty rolników?
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
Pierwsze zdjęcie zrobiłem poczciwą Smieną
 
112
Wypiła pół whisky i wsiadła za kółko
 
Turystyka
Kluski karkonoskie za 43 zł
 
Aktualności
Nowy dyrektor Książnicy Karkonoskiej
 
Aktualności
Policjantka Ania na szklanym ekranie
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group