Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 2945
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Z oferty Wodnastrefa.pl może skorzystać każdy

Wtorek, 3 grudnia 2019, 14:01
Aktualizacja: Czwartek, 5 grudnia 2019, 16:59
Autor: TS
Jelenia Góra: Z oferty Wodnastrefa.pl może skorzystać każdy
Fot. TS
Wodnastrefa.pl oferuje zajęcia w wodzie dla niemowląt, dzieci i dorosłych oraz wyjazdy wakacyjne.

Już najmłodsze dzieci od 3 miesiąca życia adaptują się do środowiska wodnego w ramach Wodnego Przedszkola KUBUŚ, gdzie wspólnie z rodzicem uczestniczą w spotkaniach na basenie u Uzdrowiskowym Spa Marysieńka. Maluchy uczą się poprawnego ułożenia ciała na wodzie, elementarnych ruchów rak i nóg, skoków a także zanurzania.

Najbliższe kursy rozpoczynają się 6 i 7 grudnia.

Koszt kursu to 350zł (10 lekcji ). Nadchodzące Święta to dobra okazja do kupna vouchera prezentowego, którym można obdarować malucha.

Jeśli chodzi o pływanie to przygodę z wodą rozpoczynają już 4-letnie dzieci. Dużym zaletą wodnej strefy są metody nauczania, gdzie nawet początkujące maluchy nie pływają w rękawkach a instruktorzy są zawsze w wodzie. Spotkania są prowadzone na pływalni przy KPSW w Jeleniej Górze, gdzie również w każdy czwartek o godzinie 18.40 można skorzystać z zajęć aquafitness.

Dzieci w wieku szkolnym również uczą się i doskonalą swoje umiejętności, a latem mogą wziąć udział w obozie, gdzie pogłębiają swoje zainteresowania lub poznają nowe formy aktywnego spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do rezerwacji miejsc na tegoroczny obóz w miejscowości Darłówko w terminie 28.06. - 08.07.2018.

Informacja i zapisy: Joanna Suchanecka, tel. 530 997 553.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group