Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 4044
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wydział komunikacji: łatwiej o odbiór papierów

Piątek, 25 lutego 2011, 7:50
Aktualizacja: Sobota, 26 lutego 2011, 11:54
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Wydział komunikacji: łatwiej o odbiór papierów
Fot. TEJO
Kierowcy i właściciele samochodów mogą oczekiwać ułatwień w zakresie odbiorów dokumentów, które wydaje Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Jeleniej Górze.

Wspomniane dokumenty produkowane są przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych. – Podpisaliśmy umowę, na mocy której osoba uprawniona do odbioru dokumentów otrzyma powiadomienie (pocztą elektroniczną, lub sms), w dniu, kiedy dokument będzie do odbioru w Jeleniej Górze – powiedział Hubert Papaj – zastępca prezydenta Jeleniej Góry.

Umowa dotyczy tzw. Systemu Wysyłania Powiadomień, a PWPW bierze na siebie obowiązek – jak zapisano w umowie – „dystrybucji komunikatów o dokumentach gotowych do odbioru u Zamawiającego”, czyli w UM. Unikniemy przez to konieczności dopytywania się osób zainteresowanych w wydziale komunikacji. Zawiadomienia te będą bezpłatne dla klientów urzędu – czytamy w komunikacie jeleniogórskiego magistratu.

Z obserwacji ocen pracy wydziału przez korzystających z jego usług wynika wiele skarg na opieszałość. Z kolei w jednym z komunikatów tłumaczono, że wydział komunikacji należy do najbardziej obciążonych pracą komórek urzędu. Pozostaje mieć nadzieję, że wspomniane ułatwienie wpłynie na poprawę wizerunku tej sekcji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group