Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 5979
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wpadka na handlu sterydami

Poniedziałek, 10 listopada 2008, 11:58
Aktualizacja: 11:59
Autor: TEJO
Policja zatrzymała na gorącym uczynku sprzedaży sterydów 22–letniego jeleniogórzanina. Klientem był o trzy lata młodszy mieszkaniec Janowic Wielkich. W jego mieszkaniu stróże prawa znaleźli kilkanaście porcji marihuany. Za te czyny obaj panowie mogą spędzić nawet trzy lata za kratkami.

W sobotnie popołudnie jeleniogórscy kryminalni w wyniku prowadzonych działań operacyjnych zatrzymali 22-letniego jeleniogórzanina oraz 19-letniego mieszkańca Janowic Wielkich. Mężczyźni wpadli podczas transakcji kupna-sprzedaży 10 fiolek sterydów o wartości 60 zł, które zostały zabezpieczone jako dowód w prowadzonym postępowaniu – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Straszy z mężczyzn podejrzany jest o handel sterydami, o posiadanie środków odurzających oraz o pomoc przy ich zakupie. W trakcie przeszukania mieszkania jednego z zatrzymanych policjanci zabezpieczyli kilkanaście porcji marihuany o wartości 200 zł.

22-latek trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków, pomoc przy ich zakupie oraz handel sterydami grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. 19-latek po wykonaniu czynności został zwolniony.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group