Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 6654
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wolne miejsca dla studentów

Poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 stycznia 2006, 22:07
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
Politechnika Wrocławska rozpoczyna dodatkowy nabór.

Kto nie zdążył, bądź zabrakło mu punktów i nie dostał się na wymarzony kierunek studiów, ma jeszcze szansę studiować na Politechnice Wrocławskiej. Uczelnia rozpoczyna właśnie nabór na studia dzienne.
Wolne miejsca są jeszcze na dziewięciu wydziałach, m.in. na wydziale architektury, chemicznym, informatyki i zarządzania, ochrony środowiska i podstawowych problemów techniki.

Podstawą rekrutacji będzie konkurs wyników egzaminu maturalnego, jednak osoby, które nie zdawały matematyki i fizyki, a chciałyby zwiększyć swoje szanse, mogą we wrześniu stanąć przed komisją egzaminacyjną. Przyszli architekci muszą także wykazać się umiejętnościami z rysunku. Dokumenty można będzie składać od połowy sierpnia.

Trwa również nabór na płatne studia wieczorowe na wydziale architektury – mówi Aneta Wysoczańska. Przyszli studenci za semestr nauki na kierunku architektura i urbanistyka będą musieli zapłacić 3900 zł. Tradycyjnie też do września trwa nabór na studia zaoczne. Dla studentów przygotowano 2960 miejsc na dziesięciu wydziałach. Najdroższymi kierunkami są tu automatyka i robotyka oraz informatyka. Semestr kosztuje 2400 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group