Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 5951
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wokół schroniska dla zwierząt

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 28 lutego 2005, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 22 stycznia 2006, 21:46
Autor: Nowiny Jeleniogórskie
Ubiegłotygodniowy dyżur redakcyjny poświęciliśmy sprawom jeleniogórskiego schroniska dla zwierząt. Przy naszych telefonach na pytania i uwagi czytelników „NJ” dotyczące pracy schroniska czekali szef MPGK Michał Kasztelan, kierownik schroniska Eugeniusz Ragiel oraz Prezes Zarządu jeleniogórskiego Okręgu Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami Bronisław Szeles. Panowie zaprosili też do udziału w spotkaniu grupę działaczek miejscowych struktur TOnZ - Elżbietę Matiasz, Ewę Dudziak, Iwonę Krzysztofek i Genowefę Kowalczyk.

Telefonów było sporo, jednak tylko niewielka część rozmówców mówiła o konkretnych problemach. Zdecydowanie przeważały subiektywne opinie na temat pracy schroniska od skrajnie pozytywnych (pełnych zachwytów), po skrajnie negatywne (piętnujące naganne, zdaniem naszych rozmówców, zachowanie pracowników schroniska w określonych sytuacjach). Wszyscy rozmówcy - zarówno dyżurujący goście, jak i telefoniczni rozmówcy byli zgodni w jednym - schronisko dla zwierząt jest niezbędne i to nie tylko dla Jeleniej Góry. Równie niezbędne są działania służące poprawie warunków, w jakich przebywają tam zwierzęta, oraz ograniczające ilość psów i kotów trafiających do schroniska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~R.Iksiński 28-02-2005 20:50
Jak taka kobieta jak G.Kowalczyk ma coś do czynienia ze zwierzętami. Mojego psa nawet nie chciała pogłaskać tylko odganiała. Śmieszne !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group