Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 6016
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wojna w Platformie o wiceprezydenta Jeleniej Góry. Kto wygra?

Poniedziałek, 9 grudnia 2013, 10:33
Aktualizacja: Wtorek, 10 grudnia 2013, 10:34
Autor: Angela
Jelenia Góra: Wojna w Platformie o wiceprezydenta Jeleniej Góry. Kto wygra?
Fot. M–T
Zarząd Powiatowy Platformy Obywatelskiej rekomendował we wtorek (3.12) na stanowisko wiceprezydenta Jeleniej Góry Huberta Papaja, który we wrześniu br. został odwołany z tego stanowiska. Prezydent Marcin Zawiła odpowiada: zastanawiam się nad powołaniem zastępcy, ale z pewnością nie zostanie nim Hubert Papaj. Zastępca prezydenta to człowiek do ciężkiej pracy, a nie do gier politycznych – dodaje.

O rekomendacji Huberta Papaja na wiceszefa miasta dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, ale potwierdził nam to jeden z członków Platformy. Jego zdaniem prezydent Marcin Zawiła będzie musiał się tej decyzji podporządkować.

- Nie wpłynęło do mnie takie stanowisko PO, ale zastępca prezydenta to pracownik, którego prezydent zatrudnia do współpracy i jest to jego suwerenna decyzja – mówi prezydent Marcin Zawiła. – Skoro rozwiązałem umowę ze swoim zastępcą nie wyobrażam sobie, żeby można było mi narzucić jego ponowne zatrudnienie. Byłoby to nieracjonalne. Rozważam powołanie zastępcy, bo pracy jest dużo, ale w tej chwili nie będę podejmował takiej decyzji. Mój zastępca będzie musiał podołać ciężkiej pracy – dodaje M. Zawiła.

Czytaj również

Komentarze (72) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group