Środa, 24 kwietnia
Imieniny: Aleksego, Grzegorza
Czytających: 13313
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Wiosenny festiwal

Wtorek, 5 kwietnia 2022, 7:01
Autor: WAC
Mysłakowice: Wiosenny festiwal
Fot. GOK Mysłakowice
W sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach odbył się X Festiwal Piosenki Turystycznej „Byle do wiosny”.

Organizatorami imprezy, która odbyła się po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, były: Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach, 7 Szczep Harcerski "Ruczaj" i Urząd Gminy Mysłakowice. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawował wójt gminy Michał Orman.

W kategorii soliści – dzieci szkolne kl. IV-VIII na festiwalowym podium znaleźli się: Alicja Russek z SP w Sosnówce, Karolina Berezowska z SP z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy i Hanna Molke z MOKSiAL w Szklarskiej Porębie. W kategorii soliści – dzieci szkolne kl. III-IV najwyżej oceniono występy: Kingi Bolibok-Maślak z SP w Mysłakowicach, Weroniki Klat z MOKSiAL w Szklarskiej Porębie i Agaty Jaworskiej z SP w Mysłakowicach. W kategorii soliści dzieci przedszkolne wygrała Małgosia Zajączkowska z MOKSiAL w Szklarskiej Porębie.

W kategorii zespoły - dzieci szkolne kl. IV-VIII na podium stanęły: zespół wokalny z SP z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy, zespół wokalny z SP w Mysłakowicach i duet Cecylia i Kalina z SP w Sosnówce. W kategorii zespoły - dzieci szkolne kl. I-III wygrał duet „Motylki” z SP w Mysłakowicach przed 77 Gromadą Zuchową „Złote Rybki” z Mysłakowic i zespół STARS z SP w Sosnówce. W kategorii zespoły – dzieci przedszkolne triumfowała grupa „Pszczółki” z Przedszkola Publicznego w Mysłakowicach, przed grupą dzieci z oddziału przedszkolnego 0A z SP z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy i grupą „Motylki” z Przedszkola Publicznego w Mysłakowicach

Jury festiwalu w składzie: Violeta Suszko, Henryka Amborska i Anna Kamińska miało bardzo trudne zadanie, bowiem poziom występów małych uczestników, był bardzo wysoki – mówi dyrektor GOK – u Marianna Ostrowska. - Każdy z nich naprawdę solidnie się przygotował i solistom oraz zespołom należą się wielkie brawa. Chyba wszystkim brakowało festiwalu, bo sala widowiskowa GOK-u zapełniona była widzami po brzegi.

Twoja reakcja na artykuł?

7
70%
Cieszy
1
10%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
10%
Złości
1
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy uważam że Poczta Polska:

Oddanych
głosów
929
wymaga dużej restrukturyzacji
66%
wymaga likwidacji
18%
jest dobrze jak jest
16%
 
Głos ulicy
Zagłosujemy na obecnego burmistrza
 
Miej świadomość
Sąsiedzi w kieszeni Putina?
 
Rozmowy Jelonki
Dzieci wypoczywały w Brennej
 
Inne wydarzenia
Półmaraton Jeleniogórski już 28 kwietnia! [UTRUDNIENIA]
 
Ludzie komentują
Zielona strzałka – ludzie komentują
 
Polityka
"Starzy" radni debatują po raz ostatni
 
Kultura
Zrobili film, gdzie Putina "gra" sztuczna inteligencja!
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group