Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 5714
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wielka Rockowa Gala Charytatywna w sobotę w Oriencie

Środa, 18 stycznia 2012, 9:00
Aktualizacja: Sobota, 21 stycznia 2012, 13:10
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Wielka Rockowa Gala Charytatywna w sobotę w Oriencie
Fot. Organizator
Marble Hall, B Tone, Łukasz „Garboś” Grabowski, Re–gypz oraz Salvation. Ci właśnie artyści wystąpią podczas wielkiej Rockowej Gali Charytatywnej, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 21 stycznia w jeleniogórskim klubie Orient Express. Start, godz. 19.00.

Organizatorem sobotniej gali charytatywnej w Orient Expressie w Jeleniej Górze jest UNESCO FOR FRIENDS. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony w całości dla Darka Jóźwiaka z III LO. Po części koncertowej w klubie ruszy after party z udziałem dj-ów Kusy, Matishe i Red.

– Uczestnicy Rockowej Gali Charytatywnej będą mogli kupić specjalne cegiełki, które wezmą udział w losowaniu ciekawych nagród. Cena za wjazd, 7 zł. Przyjdźcie i bawcie się dobrze przy muzyce na żywo a potem na after party. Na pewno nie zabraknie pozytywnej energii - mówią organizatorzy.

Warto też dodać, że już jutro, 19 stycznia w klubie Orient Express odbędzie się koncert kapeli The Florators – finalistów ubiegłorocznej Ligi Rocka. Z kolei w piątek, Retro Party z muzyką z lat 80. i 90. Więcej informacji: www.orientexpress.jgora.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group