Niedziela, 4 maja
Imieniny: Moniki, Władysława
Czytających: 16994
Zalogowanych: 96
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wiadukty prawie gotowe

Piątek, 14 sierpnia 2020, 6:04
Aktualizacja: Niedziela, 16 sierpnia 2020, 7:15
Autor: WAC
Region: Wiadukty prawie gotowe
Fot. GDDKiA
Już wkrótce mają się zakończyć utrudnienia dla kierowców podróżujących autostradą A4, a związane z remontem podpór wiaduktów pomiędzy Legnicą, a Wrocławiem.

Stan techniczny podpór wiaduktów wymagał wzmocnienia filarów, aby możliwa była ich dalsza i bezpieczna eksploatacja. W pierwszej fazie inwestycji prace remontowe przeprowadzone zostały na sześciu wiaduktach pomiędzy Legnicą, a Wrocławiem koło miejscowości: Wądroże Wielkie, Strzeganowice, Budziszów, Biskupice, Nowa Wieś Wrocławska oraz Piotrowice. Potem drogowcy przenieśli się na obiekty w miejscowościach Gniewomierz - pomiędzy węzłami Legnica Wschód, a Legnickie Pole i Sadkówek - pomiędzy węzłami Kąty Wrocławskie, a Pietrzykowice.

Dalszy harmonogram prac przewiduje wyremontowanie dwóch wiaduktów w miejscowości Sambórz (km. km. 122,8 i 123,7).

W czasie prowadzenia prac zamykane są poszczególne pasy ruchu na obu jezdniach, co w praktyce przekłada się na możliwość przejazdu tylko jednym pasem. We wrześniu planowane jest zakończenie prac i związanych z nimi utrudnień.

Twoja reakcja na artykuł?

15
68%
Cieszy
4
18%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
5%
Złości
1
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy brałaś/eś udział w którymś spotkaniu z kandydatem/tką na prezydenta Polski??

Oddanych
głosów
20
Tak
25%
Nie
65%
Nie interesuję się polityką wcale
10%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Aktualności
21 lat minęło
 
Piłka nożna
Bardzo bolesna lekcja od Włókniarza [SKRÓT VIDEO]
 
112
Wyciek gazu na Mickiewicza
 
Jeleniogórskie ulice
Ulica Grunwaldzka w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group