Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 8421
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Warsztaty artystyczne w Rzemiosłach

Środa, 24 maja 2017, 8:15
Autor: ZSRA
Jelenia Góra: Warsztaty artystyczne w Rzemiosłach
Fot. ZSRA
Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych w Cieplicach zaprasza 3 czerwca w godzinach od 10.00 do 12.00 na warsztaty artystyczne. Zajęcia adresowane są do dzieci i młodzieży. Udział jest bezpłatny.

Program:

„DE-KONSTRUKCJA KOSZULI MĘSKIEJ!” – WARSZTATY PROJEKTOWANIA MODY (wyjątkowo w godz. 9:00 – 12:30)
Zajęcia poświęcone są De-konstrukcji koszuli męskiej i rozwijają kreatywność i myślenie przestrzenne. Warsztaty poprowadzi Roberta Borowiec – studentka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Prosimy o przyniesienie ze sobą koszul męskich.

„MALOWANE ŚWIATŁEM” – WARSZTATY FOTOGRAFICZNE
Zajęcia w studio fotograficznym z użyciem softboxów, realizacja zdjęć portretowych oraz projektu „Malowanie światłem”. Edycja zdjęć w programie graficznym Photoshop CS6. Praca w ciemni fotograficznej. Wykonanie autorskich rejogramów.

„ZABAWA W DREWNIE” – ZAJĘCIA W PRACOWNIACH ZAWODOWYCH „TECHNIKUM TECHNOLOGII DREWNA”
Zajęcia obejmują wyrzynanie krzywoliniowe w płycie MDF i sklejce, wypalanie pirografem w płycie MDF i sklejce, prace snycerskie w płycie MDF, montaż i wykańczanie „drobnych” wyrobów stolarskich.

„JAK ZROBIĆ REKLAMĘ ODPORNĄ NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE?” – WARSZTATY REKLAMY
Zajęcia w pracowni montażu obejmują wykonanie własnego projektu reklamy na komputerze, wycięcie na ploterze oraz samodzielne przeniesienie na wybrane podłoże.

„PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNETOWYCH” – WARSZTATY INFORMATYCZNE
Warsztaty obejmują podstawowe umiejętności z zakresu tworzenia stron internetowych. Tworzenie elementów strony w języku HTML 5, nadawanie im odpowiedniego wyglądu za pomocą stylów CSS oraz wzbogacenie o aplikacje JavaScript.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group