Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 2474
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W Zdrojowym „Leśne przygody Tymoteusza”

Piątek, 3 marca 2017, 8:13
Aktualizacja: 16:48
Autor: ZTA
Jelenia Góra: W Zdrojowym „Leśne przygody Tymoteusza”
Fot. Użyczone/ZTA
W najbliższą niedzielę (5.03) Zdrojowy Teatr Animacji w Cieplicach zaprasza dzieci o godzinie 16.00 na spektakl „Leśne przygody Tymoteusza” Jana Wilkowskiego. Dla Czytelników Jelonki.com teatr ma dwa podwójne zaproszenia na spektakl. Otrzymają je ci, którzy jako pierwsi dodzwonią się pod numer 75–7557690.

"Leśne przygody Tymoteusza” to druga część perypetii ulubieńca dziecięcej widowni, wymyślonego przed laty przez Jana Wilkowskiego, sympatycznego misia - Tymoteusza. Tym razem będzie to wyprawa z Tymkiem na grzybobranie do lasu, gdzie na bohatera czeka wiele niespodzianek. Oczywiście w przedstawieniu nie może zabraknąć znanego już dzieciom chytrego lisa, tym razem w roli myśliwego. W odpowiednim momencie pojawi się również nieco staroświecki, ale jak zawsze opiekuńczy tato niedźwiedź….

Teatralny serial autorstwa jednego z najznakomitszych polskich lalkarzy na stałe wszedł do repertuaru teatrów lalkowych ciesząc się od lat niesłabnącą popularnością. Literacka i teatralna atrakcyjność historii o Tymoteuszu, połączona z łagodną dawką dydaktyzmu, plastyka odpowiadająca dziecięcej wrażliwości powodują, że kolejna premiera Sceny Animacji na pewno spotka się z gorącym przyjęciem najmłodszej publiczności.

Występują: Dorota Fluder, Lidia Lisowicz, Dorota Bąblińska-Korczycka, Radosław Biniek, Sylwester Kuper, Jacek Maksimowicz, Sławomir Mozolewski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group