Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 5353
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W rytmie hip–hopu powitali pierwszy dzień lata

Poniedziałek, 23 czerwca 2014, 6:53
Aktualizacja: Wtorek, 24 czerwca 2014, 7:47
Autor: Mestra
Jelenia Góra: W rytmie hip–hopu powitali pierwszy dzień lata
Fot. Mestra
Niezwykle energetycznym koncertem zespołu Mafi Furach rozpoczął się w sobotę (21.06) pierwszy dzień lata. Muzycy zagrali w Miejskim Domu Kultury "Muflon".

Mafi Furach to nie tylko niezwykle energetyczna muzyka - to kompromis różnorodności, to emocje zapisane w nutach, to wybuchowa mieszanka, w której łączy się hip-hop, reggae, dubstep i rock, to muzyczne eksperymenty z dźwiękami, to Filip "FiFU" Bednarczyk i Piotr "Maracha" Maraszka.

Na koncercie w "Muflonie" wystąpiła z nimi Renata Maraszek, DJ Żenia oraz tancerki SIEMA, a ze sceny popłynęły dźwięki takich utworów, jak: Lecimy na Jamajkę, Znaczysz wszystko, Ludzik czy Nigdy więcej uzupełnione niezwykłą scenografią w tle, którą wykonał Marcin Sweklej. Muzycy co chwilę wchodzili w interakcje z publicznością, rozgrzewając atmosferę i zachęcając do wspólnej zabawy.
Koncert z cyklu” Scena bliżej nas” dofinansowany był z budżetu miasta Jelenia Góra.

Mafi Furach to zespół założony w 2013 roku przez Filipa „FiFU” Bednarczyka oraz Piotra „Maracha” Maraszka. Ich nazwa powstała w wyniku połączenia pseudonimów. Sami piszą dla siebie teksty oraz komponują muzykę. Muzycy starają się używać takich środków, by jak najlepiej wyrażać swoje emocje w nutach. Utworów zespołu można słuchać w wielu rozgłośniach, np. w Radiu Egida, Megafon, Nagłos czy w Radiu Luzik, gdzie ich piosenki znajdują się na najwyższych miejscach na listach przebojów. Na żywo można ich było usłyszeć m.in. na lokalnych imprezach w Karpaczu, na koncercie w czeskich Jilemnicach, na majówce 2013 w Przesiecie, czy na jeleniogórskich Juwenaliach 2013, gdzie supportowali zespół De Mono.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group