Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 6963
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Uczniowie ZSPŻ mistrzami wśród młodych kucharzy

Sobota, 11 czerwca 2011, 11:59
Aktualizacja: 12:02
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Uczniowie ZSPŻ mistrzami wśród młodych kucharzy
Fot. Konrad Żurawski
Wczoraj, 10 czerwca w Zespole Szkół Przyrodniczo–Żywieniowych w Jeleniej Górze odbył się wielki finał „Euroregionalnych Młodzieżowych Mistrzostw Kucharzy Jelenia Góra 2011”. Zwyciężyli „gospodarze”, którym serdecznie gratulujemy.

„Euroregionalne Młodzieżowe Mistrzostwa Kucharzy Jelenia Góra 2011”, których finał odbył się wczoraj w jeleniogórskim ZSPŻ to projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013. Co ważne, projekt ten został opracowany z myślą o młodych adeptach sztuki kulinarnej, którzy w czasie trwania imprezy mogli wziąć udział w warsztatach kucharskich, jak również dać wyraz swoich dotychczasowych umiejętności, które, rzecz jasna, były oceniane.

I tak, zwycięzcami mistrzostw zostali uczniowie ZSPŻ w Jeleniej Górze, którzy nie kryli swego zadowolenia z zajęcia pierwszego miejsca w konkursie. Na drugim miejscu, znaleźli się młodzi kucharze ze szkoły w Wałbrzychu, natomiast na trzecim – ze szkoły we Wrocławiu. W ramach wielkiego finału, odbył się również pokaz sztuki barmańskiej związanej z „miksologią”. Brawa dla laureatów oraz barmanów, którzy zaprezentowali się naprawdę świetnie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group