Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 6025
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Uczniowie z Włoch i Niemiec w „Handlówce”

Czwartek, 17 marca 2016, 8:37
Aktualizacja: 15:53
Autor: M. Drapiej
Jelenia Góra: Uczniowie z Włoch i Niemiec w „Handlówce”
Fot. ZSLiZ nr 2 w Jeleniej Górze
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 im. Stanisława Staszica w Jeleniej Górze gościł grupę uczniów z Włoch i Niemiec. Goście zwiedzali szkołę w ramach projektu wymiany uczniów.

Zagranicznych gości przywitała dyrektor szkoły Danuta Pawłowicz. Następnie odbyła się krótka prezentacja multimedialna, która zawierała najważniejsze informacje o szkole oraz kierunkach nauczania. Goście obserwowali zajęcia praktyczne uczniów „Handlówki” na warsztatach gastronomicznych oraz fryzjerskich. Mieli również możliwość zobaczenia nowoczesnych pracowni językowych i informatycznych oraz sali barmańskiej.

Uczniowie zostali także zaproszeni na mały poczęstunek. Na pożegnanie dyrektor Danuta Pawłowicz podsumowała spotkanie, zapraszając ponownie do swojej szkoły.

Wtorkowa (15.03) wizyta uczniów z Włoch i Niemiec została zorganizowana w ramach współpracy z Centrum Kształcenia Zawodowego w Görlitz. Centrum to współpracuje od wielu lat ze szkołą we Włoszech. Organizatorzy tego spotkania chcieli więc zapoznać gości z polskim kształceniem zawodowym oraz wymienić doświadczenia w nauczaniu.

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group