Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 4462
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Trzeba posprzątać

Piątek, 3 lipca 2020, 9:01
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 lipca 2020, 11:47
Autor: WAC
Jelenia Góra: Trzeba posprzątać
Fot. Czytelnik
Czy w dobie spowolnienia spowodowanego pandemią władze Jeleniej Góry oszczędzają na sprzątaniu ulic? – pyta w mailu do naszej redakcji pan Paweł.
Kilka dni temu wysiadając z samochodu na parkingu koło Straży Miejskiej zauważyłem, że walają się tam zużyte środki ochrony osobistej: rękawiczki, maseczki, niedopałki i pełno śmieci... - opowiada nasz Czytelnik. - Zwłaszcza teraz ważne jest bieżące usuwanie tych masek i rękawiczek, a u nas w mieście chyba tym się nikt nie przejmuje - jakbyśmy mało mieli przypadków zachorowań COVID-19. Ostatnimi dniami bywałem w innych częściach Jeleniej Góry i na innych ulicach jest podobnie. Czy za takie parkingi mamy płacić? pyta jeleniogórzanin.

Jak zapewnia rzecznik prasowy spółek miejskich Zbigniew Rzońca utrzymanie czystości miasta jest traktowane priorytetowo i realizowane zgodnie z wcześniej przyjętym planem.

W podobnym tonie wypowiada się Artur Chmielewski ze Straży Miejskiej.

Parking przy siedzibie Straży Miejskiej jest sprzątany regularnie, raz dziennie - mówi A. Chmielewski. - Trudno powiedzieć, skąd znalazły się na nim śmieci. Uczulimy zarówno dyżurnego oraz innych strażników, aby zwracali większą uwagę na czystość na naszym parkingu - zapewnia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
23
49%
Hahaha
3
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
8
17%
Złości
13
28%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1343
Tak
26%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group