Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 8598
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Toyota Nowakowski zwiększa rabaty!

Poniedziałek, 18 stycznia 2021, 6:00
Autor: TS/Toyota Nowakowski
Jelenia Góra: Toyota Nowakowski zwiększa rabaty!
Fot. Toyota Nowakowski
W dniach 18-23 stycznia warto odwiedzić salon Toyota Nowakowski przy ulicy Batalionów Chłopskich 1A w Grabarowie. Tylko podczas Dni Otwartych dealer zwiększa rabaty na swoje modele wyprzedażowe. W przypadku Toyoty Corolli rabat rośnie nawet o 16.000 złotych, zaś fani RAV4 mogą otrzymać oryginalną nawigację za 0 zł.

Toyota już na samym początku roku rozpieszcza swoich fanów. Obecne rabaty na modele wyprzedażowe zostały zwiększone i to znacznie. Warto z nich skorzystać szczególnie, że sytuacja związana z pandemią COVID-19 w Polsce i w Europie zmusza producentów samochodów do podwyższania cen.

Żeby skorzystać z wyjątkowej promocji wystarczy wybrać swoją Toyotę na stronie www.gwiazdytoyoty.pl i udać się do salonu Toyoty w Jeleniej Górze aby w bezpiecznych warunkach przetestować swój wymarzony samochód.

Co otrzymujemy przy zakupie samochodu w tym tygodniu?

- pierwszy przegląd GRATIS! – po roku użytkowania Twojej Toyoty, przy pierwszej wizycie w Serwisie nie ponosisz żadnych opłat!
- zwiększone rabaty na modele Corolla, C-HR i RAV4 (w przypadku Corolli aż
z 8000 na 16000 złotych!)
- kartę Toyota Now – dzięki tej karcie klient otrzymuje miano VIP-a i może skorzystać pięciu wyjątkowych korzyści w programie lojalnościowym Toyota Nowakowski
- Hotel dla opon za 0 zł! – zapomnij o przenoszeniu opon do garażu i brudnych dłoniach! Przy zakupie samochodu podczas Dni Otwartych Twoje opony są bezpłatnie przechowywane w depozycie Toyoty przez najbliższy sezon
- ECO RABAT – przy wyborze modeli hybrydowych klient otrzymuje specjalny Eco Rabat w wysokości 1,5% lub 7,3% wartości samochodu w zależności od modelu

To nie wszystko! W salonie Toyota Nowakowski możesz na miejscu ubezpieczyć swój samochód, skorzystać z popularnego Leasingu SmartPlan i dopełnić wszystkich formalności przy biurku.

Jeśli lubisz moto-gadżety i chcesz doposażyć swój samochód w nowe koła zimowe, alufelgi, belki czy bagażnik dachowy to również zrobisz to w salonie Toyoty w Grabarowie. Idzie zima, więc warto również zadbać o oryginalny akumulator już od 299 zł, płyn do spryskiwaczy czy pióra wycieraczek.

Dni Otwarte Wyprzedaży 18-23 stycznia

Salon Toyota Nowakowski Jelenia Góra (Grabarów)
Ul. Batalionów Chłopskich 1A
Tel. 75 752 16 04
jg@toyotanowakowski.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
409
Coraz lepiej
22%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group