Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 7095
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tajny punkt obsługi klienta firmy Tauron?

Czwartek, 28 stycznia 2016, 7:38
Aktualizacja: Piątek, 29 stycznia 2016, 8:09
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Tajny punkt obsługi klienta firmy Tauron?
Fot. Angelika Grzywacz–Dudek
– Czy ktoś wie jaki jest obecny adres Punktu Obsługi Klienta firmy Tauron w Jeleniej Górze, bo ja w internecie oraz na stronie tego dostawcy prądu znalazłem co najmniej cztery różne adresy i błąkałem się przez cały dzień po mieście, ale POK–u nie znalazłem – skarży się nasz Czytelnik, który nie jest jedynym poszukującym.

Mimo że siedziba Punktu Obsługi Klienta firmy Tauron w Jeleniej Górze zmieniła się wiele miesięcy temu, mieszkańcy stolicy Karkonoszy wciąż mają problem z dotarciem na miejsce.

- Poinformowano mnie, że mam dużą nadpłatę za prąd i mogę obniżyć tzw. miesięczne zaliczki, ale muszę udać się do punktu obsługi klienta – wyjaśnia nasz Czytelnik. – Gdzie? Tego już mi nie powiedziano, bo adres bez problemu miałem znaleźć w internecie. I znalazłem. Cztery różne: przy Bogusławskiego, Moniuszki, Obrońców Pokoju i Krótkiej. Więc udałem się pod każdy ten adres, straciłem cały dzień, a do punktu obsługi nie dotarłem. W końcu zadzwoniłem do POK-u (na numer podany w internecie), wysłuchałem długiej regułki automatycznej konsultantki, oczywiście płacąc za każdą minutę połączenia i na końcu dowiedziałem się, że rozmawiam z kimś z Warszawy. Ostatnio po przepytaniu kilkunastu moich znajomych dowiedziałem się, że POK jest na rogu Kochanowskiego i 1 Maja, ale już tam nie szedłem, bo skąd mam wiedzieć, czy to nie kolejny adres donikąd. W czyim interesie jest ukrywanie adresu POK-u? Dlaczego w internecie są cztery różne i nieaktualne adresy i nikt się tym nie zainteresuje? – pyta jeleniogórzanin.

Postanowiliśmy sprawdzić, czy rzeczywiście tak trudno ustalić aktualny adres POK-u firmy Tauron w Jeleniej Górze. Czego się dowiedzieliśmy? Że jest kilka spółek tej firmy w naszym mieście i stąd całe zamieszanie. Przy ul. Bogusławskiego jest Tauron Dystrybucja, przy ul. Obrońców Pokoju 2B - Tauron Ekoenergia, a przy ul. Moniuszki i Krótkiej były poprzednie siedziby POK-u.

Dzwoniąc na numer POK-u, rzeczywiście dodzwoniliśmy się do Warszawy, a po półgodzinnym czekaniu na informację przekazano nam numer telefonu do rzecznika prasowego… we Wrocławiu.

W końcu udało nam się ustalić adres. Ten Punkt Obsługi Klienta mieści się przy ul. 1 Maja 76, w nowo wybudowanym budynku przy skrzyżowaniu z ul. Kochanowskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group