Poniedziałek, 8 marca
Imieniny: Beaty, Jana
Czytających: 3072
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Świętowali Dzień Taty na Poranku Rodzinnym w Muflonie

Wtorek, 25 czerwca 2013, 6:02
Aktualizacja: 7:40
Autor: mestra
Jelenia Góra: Świętowali Dzień Taty na Poranku Rodzinnym w Muflonie
Fot. mestra
Pokolorowali koszule–laurki, zaśpiewali piosenkę i wręczyli ręcznie robione kwiaty – tak w ubiegłą niedzielę (23.06) mali uczestnicy „Poranka Rodzinnego” uczcili Dzień Ojca w MDK „Muflon”.

Dla maluchów organizatorzy przygotowali warsztaty bajkowe oraz pokaz filmów rysunkowych z serii „Przygody Myszki”, a także warsztaty plastyczne, podczas których wykonali wraz z opiekunami kolorowe myszki z plasteliny. Najciekawsze prace zostały nagrodzone książeczkami i kolorowankami.

Najmłodsi odpowiadali również na pytanie: „Za co kocham swojego tatę?”. Wśród odpowiedzi można było usłyszeć m.in. „za to, że jest kochany”, „za to, że mi pomaga”, „za to że robi pyszne kanapki” czy „za mamusię”. Wszystkie odpowiedzi pojawią się w reportażu, który organizatorzy zaprezentują podczas wrześniowego Poranka Rodzinnego.

Podczas spotkania odbył się konkurs, podczas którego tatusiowie mogli wykazać się umiejętnością tworzenia samolotów z papieru. Z okazji Dnia Ojca dzieci ozdobiły także laurki w kształcie męskich koszul, zaśpiewały piosenkę przygotowaną przez organizatorów oraz wręczyły swoim tatusiom ręcznie robione kwiaty.

Był to ostatni przedwakacyjny „Poranek Rodzinny”. Już teraz organizatorzy zapraszają na kolejne spotkanie we wrześniu. Za sprawą filmów z serii „Przygody Misia Kudłatka”, maluchy będą mogły przebrać się lub przynieść swoje misie-maskotki i cieszyć się wspólnie z nadchodzącej jesieni.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group