Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 7062
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Świetna zabawa z country i Krawczykiem

Poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 11:12
Aktualizacja: Wtorek, 16 sierpnia 2016, 7:43
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Świetna zabawa z country i Krawczykiem
Fot. Przemek Kaczałko
Alicja Boncol i Koalicja, Krzysztof Krawczyk oraz Droga na Ostrołękę – to gwiazdy, które w minioną niedzielę (14.08) bawiły jeleniogórzan na Placu Ratuszowym. Tradycyjnie, podczas Pikniku Country pod Śnieżką nie zabrakło Charlesa Daigneaulta z programu Masterchef.

Pochodzący z Kanady popularny kucharz tym razem przygotował wspólnie z dziećmi naleśniki, a następnie częstował bigosem. Chętnych nie brakowało i wszyscy zachwalali kulinarne umiejętności Charliego. Po oficjalnym otwarciu imprezy przez władze miasta w towarzystwie prowadzącego – Korneliusza Pacudy, scenę opanowali artyści. Na początek wystąpiła doskonale znana jeleniogórskiej publiczności Alicja Boncol – gwiazda muzyki country, goszcząca kolejny raz w stolicy Karkonoszy. Artystka o wielkiej charyzmie doskonale rozgrzała zgromadzonych przed sceną jeleniogórzan i turystów, a następnie przyszedł czas na Krzysztofa Krawczyka, na którego czekały tłumy.

- Country to muzyka bardzo taneczna, o pięknych korzeniach amerykańskich ( w USA mieszkałem 9 lat). Moja muzyka jest skrzyżowana muzyką pop, ale też ma momenty w stylu country i cieszę się, że takie imprezy się odbywają – powiedział Krzysztof Krawczyk przed występem w Jeleniej Górze, życząc od Wszechmogącego dużo łask dla rodzin i przyjaciół mieszkańców naszego miasta.

Jak sam o sobie mówi: „Dinozaur Krzysztof Krawczyk” zaprezentował konglomerat utworów od najstarszych po nowsze. - Koledzy się śmieją, że mój program powinien się nazywać „śledź, mydło i powidło”, ale ja nie jestem taki pewny – wyznał z uśmiechem Krzysztof Krawczyk, dziękując Telewizji Dami, organizatorowi imprezy za zaproszenie.

Publiczność była tak zachwycona występem gwiazdy, że potrzebne były trzy bisy, po których na scenie pojawił się ostatni zespół – Droga na Ostrołękę. Tym samym kolejny raz w stolicy Karkonoszy zabrzmiała muzyka country, która ma tu swoich wiernych odbiorców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group