Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5929
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świątecznie i nastrojowo w MDK

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 25 grudnia 2016, 8:06
Aktualizacja: 8:09
Autor: MDK
Fot. Użyczone/MDK
Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze był organizatorem kolejnej, drugiej edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego pod nazwą „Symbole i zwyczaje bożonarodzeniowe”. Prace plastyczne zostały przesłane z przedszkoli, szkół podstawowych, placówek specjalnych oraz młodzieżowych domów kultury nie tylko z terenu powiatu jeleniogórskiego, ale również ze Świdnicy i Trzebienia.

Podczas spotkania laureatów konkursu repertuarze kolędowym wystąpił Zespół Muzyki Dawnej „Gaudium Ludentem”, nagrody wręczał dyrektor MDK Ireneusz Taraszkiewicz, a dopełnieniem świątecznego nastroju była pięknie udekorowana choinka. Nie zabrakło oczywiście życzeń. Uroczystości towarzyszył kiermasz ozdób choinkowych, wykonanych przez uczestników pracowni plastycznej MDK.

Wyniki konkursu:
GRUPA I 5 - 6 LAT NAGRODA:
1. Bruno Miętus lat 5 - Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
2. Julia Maziarczyk lat 5 - Miejskie Przedszkole nr 27 „Okrąglaczek” w Jeleniej Górze
3. Hubert Wdowiński lat 5 - Miejskie Przedszkole nr 27 „Okrąglaczek” w Jeleniej Górze

WYRÓŻNIENIE :
1. Zuzanna Dąbrowska lat 5 - Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
2. Zuzanna Gojdka lat 5 - Miejskie Przedszkole nr 27 „Okrąglaczek” w Jeleniej Górze
3. Kornel Ottomański lat 6 - Miejskie Przedszkole nr 4 w Jeleniej Górze
4. Gaja Miętus lat 6 - Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze

GRUPA II 7 - 8 LAT NAGRODA :
1. Alan Michalik lat 7 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trzebieniu
2. Aleksandra Postek lat 7 - Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy
3. Lena Buziuk lat 8 - Szkoła Podstawowa nr 1 w Piechowicach

WYRÓŻNIENIE :
1. Bianka Mocek lat 7 - Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
2. Wiktoria Rzemek lat 8 - Szkoła Podstawowa nr 1 w Piechowicach
3. Zuzanna Lech lat 8 - Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
4. Monika Filipiak lat 8 - Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze

GRUPA III 9 - 10 LAT NAGRODA :
1. Natalia Jakubczak- KOWALONEK lat 10 – Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy
2. Karolina Lelo lat 10 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze
3. Miłosz Dawodowicz lat 10 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze
WYRÓŻNIENIE :
1. Maja Warchoł lat 9 - Szkoła Podstawowa w Wojcieszycach
2. Marianna Bochan lat 9 - Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
3. Bianka Warchoł lat 9 - Szkoła Podstawowa w Wojcieszycach
4. Stefan Koczenasz lat 10 - Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy
5. Natalia Ziemba lat 10 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze

GRUPA IV 11 - 12 LAT NAGRODA :
1. Konstancja Kulak lat 11 - Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy
2. Kinga Frączek lat 11 - Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy
3. Nadia Bieszczad lat 11 - Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy
WYRÓŻNIENIE :
1. Justyna Wróbel lat 12 - Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy
2. Kuba Rostek lat 12 - Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy
3. Paula Dynia lat 12 - Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
4. Marcelina Jabłońska lat 12 - Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group