Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 6001
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Sukces policji: pseudograficiarz w kajdankach

Środa, 19 listopada 2008, 9:46
Aktualizacja: Czwartek, 20 listopada 2008, 8:21
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Sukces policji: pseudograficiarz w kajdankach
Fot. TEJO
Widok skutego wandala, którego policjanci dziś rano doprowadzali do izby zatrzymań, niech zadziała jako ostrzeżenie dla jego „kolegów” chuliganów.

- Wandala złapano dziś w nocy na placu Piastowskim na gorącym uczynku niszczenia elewacji dwóch hoteli: Caspar i Polonia – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

W godzinach przedpołudniowych przeprowadzono wizję lokalną z udziałem sprawcy. Wcześniej wandala w policyjnej eskorcie wyprowadzono z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze. Policjanci z Cieplic oprowadzali skutego graficiarza po miejscach które zapaskudził swoimi "dziełami".

- Co pomalujemy elewacje zaraz zjawia się kolejny "artysta" - mówi dyrektor hotelu Polonia, Hanna Habecka - Kilka dni temu pomalowali nawet samochód naszego dostawcy. Dobrze, że go złapali, a na ile może pójść siedzieć?
Za niszczenie cudzego mienia graficiarz może trafić za kratki nawet na pięć lat, ale pewnie będzie to wyrok z warunkowym zawieszeniem kary.

Bohomazami pomalowane są ściany na większości kamienic stojących przy placu Piastowskim. Ciekawe czy wpadka jednego z "malarzy" powstrzyma innych.

Czytaj również

Komentarze (96) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group