Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 8 stycznia
Imieniny: Juliusza, Seweryna
Czytających: 12383
Zalogowanych: 86
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KARPACZ: Strategicznie pod Śnieżką. Szukają przedsiębiorców

Piątek, 22 kwietnia 2011, 7:52
Aktualizacja: 7:52
Autor: Agrafka
KARPACZ: Strategicznie pod Śnieżką. Szukają przedsiębiorców
Fot. Organizatorzy
Karpacz przystąpił do opracowania strategii rozwoju miasta na lata 2012 – 2020 w ramach realizacji projektu „Partnerstwa na rzecz rozwoju” realizowanego przez Dolnośląską Agencje Współpracy Gospodarczej i Agencję Rozwoju i Innowacji.

W ramach projektu odbyło się szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i przedstawicieli Gminy Karpacz. Trzecią grupę, która dołączy do utworzenia partnerstwa w Gminie Karpacz i będzie pracowała nad stworzeniem strategii, stanowić będą lokalni przedsiębiorcy. W najbliższych dniach prowadzony będzie nabór grupy przedsiębiorców, którzy zechcą poświęcić swój czas i wspólnie opracować kierunki rozwoju sportu, turystyki i kultury w Karpaczu.

Projekt "Partnerstwa na rzecz rozwoju" przewiduje zorganizowanie dwóch debat publicznych metodą Open Space oraz 13 spotkań roboczych. Kolejne spotkanie w tym gronie odbędzie się w dniach 10-13 maja dla przedstawicieli Gminy Karpacz oraz 17-20 maja dla przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Sonda

Co myślicie o opłatach klimatycznych?

Oddanych
głosów
349
Powinna obowiązywać
17%
Opłaty powinny wzrosnąć
4%
Powinna zostać zlikwidowana
79%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jedna zmiana, która wystrzeli Twój testosteron
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Kilometry
Na obwodnicę Kaczorowa jeszcze długo poczekamy
 
Aktualności
Wiewiórki nie zamarzną w Parku Norweskim w Jeleniej Górze
 
Pogoda
Zima nie odpuszcza – będzie śnieg i mróz
 
Aktualności
Karkonoski Orszak Trzech Króli w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group