Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 7041
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stoisko pełne ciepła, pomocy i porad

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 6 października 2015, 8:52
Aktualizacja: Środa, 7 października 2015, 8:03
Autor: ZSPUiBS
Fot. Archiwum Szkoły
W obchodach Dnia Zwierzaka, które odbyły się w sobotę (3.10) w jeleniogórskiej Galerii Sudeckiej, czynnie uczestniczyli uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Przyrodniczo–Usługowych i Bursy Szkolnej w Jeleniej Górze, którzy przygotowali bardzo interesujące stoisko.

Na stoisku tym można było obejrzeć sprzęt służący do badań małych zwierząt, a także nauczyć się, jak należy reanimować psa. Zwiedzający mogli tu także skorzystać z praktycznych i bezpłatnych porad dotyczących opieki nad czworonożnymi pupilami. Wszystkie przyprowadzone przez opiekunów zwierzaki zostały przebadane.

Dopełnieniem programu, przygotowanego przez ZSPUiBS w Jeleniej Górze, była interesująca prelekcja, dotycząca pozytywnego wpływu psa na zdrowie człowieka. Prelekcję tę poprowadził Przemysław Spychalski, nauczyciel i specjalista w dziedzinie przedmiotów weterynaryjnych pracujący w tej szkole. Pozytywna atmosfera, obecność wielu zwierzaków oraz ciekawy program przygotowany przez szkołę sprawiły, że odchodzący od stoiska byli o wiele bogatsi w wiedzę o zwierzętach i o zasadach ich pielęgnacji.

Gwiazdą imprezy w Galerii Sudeckiej był znany aktor telewizyjny Rafał Mroczek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~obser 6-10-2015 12:32
Pies ''Szarik'' z czterech pancernych był większą gwiazdą ,niż te Mroczki,Cichopki, Muchy,razem wzięte.......
~hau hau 6-10-2015 18:50
Jedna z "miłośniczek" piesków ze zdjęcia nr 15 to uśmiechnięty potwór, wtajemniczeni wiedzą o czym i o kim mowa. Żenada, zadbaj o dzieci.
~:) 6-10-2015 21:11
To rozumiem że każde stoisko czy happening mający miejsce w galerii tego dnia będzie opisany osobno ;) ? Działalność schroniska i fundacji Mondo Cane również zostanie tak skrupulatnie opisane ?
~--- 7-10-2015 1:15
na fotce 11 następny potwór skradający się do tych z foki nr 15 - zajmij się dzieckiem.......... - ta też aktorzyca

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group