Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 7275
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Spotkanie z Marią Czubaszek pod Szrenicą

Poniedziałek, 9 czerwca 2014, 7:55
Aktualizacja: 7:57
Autor: Manu
Szklarska Poręba: Spotkanie z Marią Czubaszek pod Szrenicą
Fot. Organizator
W piątek (13 czerwca) o godz. 18.00 w Cafe Park Esplanada w Szklarskiej Porębie (przy ul. Pstrowskiego 5 a) gościć będzie znana felietonistka, autorka słuchowisk i tekstów piosenek Maria Czubaszek. Organizatorem spotkania jest Miejska Biblioteka Publiczna, Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Aktywności Lokalnej oraz Rodzinny Park Rozrywki. Wstęp wolny, ale ilość miejsc ograniczona. Zapisy na spotkanie – tel. 75 742 87 17.

Podczas spotkania autorskiego Maria Czubaszek opowie o napisanej wspólnie z Arturem Andrusem książce pt. “Boks na Ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak”.

Maria Czubaszek jest znana z wielu tekstów satyrycznych, pisanych dla popularnych aktorów i prezentowanych w radiowej Trójce. Jest autorką wielu książek (m.in. “Na wyspach Hula-Gula”, “Dziewczyny na ścianę i na życie”, “Każdy szczyt ma swój Czubaszek”) i słuchowisk (“Dym z papierosa”, “Małgorzaty jego życia” i “Serwus, jestem nerwus”). Jest częstym gościem magazynu satyryczno-publicystycznego emitowanego na antenie telewizji TVN24 “Szkło kontaktowe”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group