Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4667
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spacer do Cieplic – już w sobotę

Środa, 11 maja 2016, 8:13
Aktualizacja: 8:14
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Spacer do Cieplic – już w sobotę
Fot. Archiwum
W imieniu Stowarzyszenia Goduszyn zapraszamy do uczestnictwa w cyklicznych spacerach i wycieczkach. Już w sobotę (14.05) będzie to spacer z Goduszyna do Cieplic, w tym wizyta w Muzeum Przyrodniczym z nocnym tropieniem ptaków.

- Trasa spaceru prowadzi z Goduszyna w kierunku centrum Cieplic, drogą polną położoną wzdłuż ul. Lubańskiej – relacjonuje Robert Obaz, organizator. - Podczas spaceru uczestnicy wysłuchają prelekcji Eugeniusza Gronostaja o miejscowych ciekawostkach. - O godz. 20.00 wybierzemy się wspólnie do Muzeum Przyrodniczego, gdzie uczestniczyć będziemy w wyjściu „w teren” w poszukiwaniu ptactwa nocnego, w ramach „Nocy Muzeów”. Wyjście zorganizowane będzie pod opieką ornitologa. Dowiemy się gdzie swoje siedliska mają np. sowy – dodaje Robert Obaz.

Zbiórka: dolny przystanek przy ul. Goduszyńskiej (zaraz za skrzyżowaniem przy wjeździe na ul. Goduszyńską) - dojazd autobusem linii 11 - wyjazd z Podwala o godzinie 16:35. Godzina wyjścia: ok. 17:00. Wyposażenie: kije do nordic walking, obuwie oraz strój sportowy, prowiant - we własnym zakresie. Ubezpieczenie: we własnym zakresie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group