Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 7169
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Skończyli jazdę na dachu

Czwartek, 21 lutego 2008, 8:58
Aktualizacja: 8:59
Autor: carioca
JELENIA GÓRA: Skończyli jazdę na dachu
Fot. Archiwum
Do kilku dachowań pojazdów doszło ostatnio na drogach powiatu jeleniogórskiego. Przyczyny różne: brawura kierowców i zwierzęta zabiegające drogę.

O leżącym na dachu aucie w pobliżu stawów podgórzyńskich zawiadomił w środę po południu policję kierowca, który przejeżdżał obok pojazdu. Kierujący zostawił swój samochód po tym, jak stracił panowanie nad kierownicą i dachował w przydrożnym rowie. Policjanci ustalają właściciela auta.

Z kolei w środę wieczorem doszło do dachowania na drodze Podgórzyn – Sosnówka. Tam z kolei kierowca jechał nieostrożnie. Miał dużo szczęścia: nic mu się nie stało. Ale jego samochód musiała wyciągać z rowu straż pożarna. Za brawurę na jezdni dostał mandat.

W czwartek rano patrol policji natrafił w okolicy Mysłakowic na leżący na dachu pojazd marki renault. W środku nie było nikogo. Policjanci ustalają, do kogo należy porzucony samochód i w jakich okolicznościach wyleciał z jezdni.

Jakby tego było mało, również w czwartek, na jednej z dróg powiatowych doszło do jeszcze jednego dachowania. Tym razem kierowca ratował się przed uderzeniem w sarnę, która raptownie wybiegła na jezdnię. Pasażerce pojazdu trzeba było udzielić pomocy medycznej, ale nie stało jej się nic groźnego.

Policjanci apelują o ostrożność. Jezdnie są mokre i śliskie. Kierowcom nie sprzyja – póki co – pogoda.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group