Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 7986
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Sesja po burzy politycznej

Poniedziałek, 27 września 2010, 10:59
Aktualizacja: 10:59
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Sesja po burzy politycznej
Fot. TEJO
Jutro w ratuszu po raz pierwszy po politycznych zawirowaniach na LXXII posiedzeniu zbiorą się radni miejscy. Porządek obrad przewiduje 32 punkty.

Radni zajmą się głównie projektami uchwał w sprawie sprzedaży lub dzierżawy nieruchomości w różnych częściach miasta. Między innymi, rada zdecyduje, czy można oddać w dzierżawę na 20 lat Basztę Grodzką. Pod głosowanie trafi też projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej. Rajcy będą też dyskutować o przekwalifikowaniu ulic Wyczółkowskiego z drogi gminnej do kategorii dróg powiatowych.

Rozpatrzą także szczegółowy tryb przyznawania nagród i honorowych tytułów miasta Jeleniej Góry oraz ustalą wysokość nagrody miasta. W porządku obrad jest także wydanie opinii lokalizacyjnej kasyna gry dla jednej ze spółek. Początek obrad o godz. 9 w ratuszu.

Po raz pierwszy w tej kadencji radni klubów Platformy Obywatelskiej oraz Jeleniej Góry XXI – połączeni porozumieniem – będą stanowili większość potrzebną do zaakceptowania (bądź odrzucenia) proponowanych projektów uchwał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
149
Coraz lepiej
25%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
40%
Nie najlepiej
13%
Wciąż fatalnie
22%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group