Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 2617
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeżów Sudecki: Seniorzy świętowali

Wtorek, 22 października 2019, 6:13
Aktualizacja: Środa, 23 października 2019, 14:16
Autor: WAC
Jeżów Sudecki: Seniorzy świętowali
Fot. UG Jeżów Sudecki
W uroczystej oprawie, w minioną sobotę (19.10), w Jeżowie Sudeckim odbyła się gminna impreza z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora.

Podczas uroczystości wójt gminy Edward Dudek wręczył Halinie i Julianowi Karmelita oraz Teresie i Romanowi Kryszczyszyn medale od Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie. Imprezę uświetniły: występy dzieci z przedszkola w Jeżowie Sudeckim, występ dzieci z sekcji artystycznej Miejskiego Domu Kultury w Jeleniej Górze i pokaz tańca towarzyskiego  młodzieży ze Szkoły Tańca Towarzyskiego Krzysztofa Cieślaka w Jeleniej Górze. Poczęstunek przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich i Rada Sołecka, a przygrywał do tańca profesjonalny DJ i animator. Uroczystość trwała do późnych godzin wieczornych.

Organizatorem przedsięwzięcia pn. Międzynarodowy Dzień Seniora była Gmina Jeżów Sudecki  w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pn.: „Szlakami dawnego górnictwa po obu stronach Karkonoszy i Gór Izerskich”. Samorząd wsparli Sołtys, Rada Sołecka i Koło Gospodyń Wiejskich z Jeżowa Sudeckiego.

Twoja reakcja na artykuł?

14
82%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
12%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group