Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 9857
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Seniority” zachwyciły publiczność

Sobota, 14 marca 2015, 8:39
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 marca 2015, 10:17
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: „Seniority” zachwyciły publiczność
Fot. Tomasz Raczyński
Działający przy Jeleniogórskim Centrum Kultury Kabaret „Seniority” po raz kolejny zachwycił publiczność programem „Wesoły autobus”. W piątek (13.03) artyści zaprezentowali się witając nadchodzącą wiosnę z przesłaniem „kochajcie i bądźcie kochani”.

Kabaret „Seniority” istnieje od czterech lat, na scenie występuje pod patronatem JCK, a tworzą go niezwykle pogodni i młodzi duchem jeleniogórzanie: Sabina Tomaszewska, Helena Wiśniewska, Gabrysia Kun, Jolanta Trzcińska, Michał Babiarczyk i Adam Wolak. Opiekunem muzycznym zespołu jest Maciej Cytarzyński.

Wyobraziłam sobie kiedyś, że będziemy tańczyć na boso, w czerwonych spódnicach, czarnych bluzkach i tak mi do tego pasowało „Seniority” - opowiedziała o powstaniu nazwy zespołu Helena Wiśniewska.

- Każdy z nas układa sobie program sam, stroje również szyjemy sobie sami, tak więc jesteśmy samowystarczalni – mówiła Sabina Tomaszewska. Na co dzień bawimy wnuki, ale z pasji udzielamy się dla społeczeństwa, dajemy im tabletkę śmiechu – dodała.

Występy jeleniogórskich artystów tradycyjnie zgromadziły tłumy na widowni, co doskonale ukazuje niszę, którą kabaret zagospodarował. - Było wspaniale, uśmiałam się do łez - stwierdziła pani Krystyna z Zabobrza. - Nie mogę się doczekać kolejnej premiery, na pewno przyjdę z mężem – powiedziała inna jeleniogórzanka, pani Helena.

„Seniority” planują kolejny występ na Dzień Matki, kiedy to zaprezentują się z nowym programem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group