Czwartek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 4770
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Rozbójnicy napadli na kiosk Totalizatora Sportowego

Czwartek, 11 grudnia 2008, 9:08
Aktualizacja: 9:09
Autor: TEJO
Rozbójnicy napadli na kiosk Totalizatora Sportowego
Nie czekali, aż uśmiechnie się do nich szczęście w losowaniu, tylko wzięli cegłę i nóż. Za ich pomocą sterroryzowali kobietę obsługującą lottomat. Chcieli pieniędzy, ale napadnięta dzielnie się broniła. Bandytów złapała policja. Grozi im kara do 12 lat więzienia.

Wszystko działo się w Bogatyni w miniony wtorek. Trzej osobnicy w wieku od 17 do 22 lat, posiadając nóż oraz cegłę napadli na placówkę totalizatora.

Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali skierowani bogatyńscy oraz zgorzeleccy policjanci. Funkcjonariusze ustalili, że zamaskowani sprawcy około godziny 13 weszli do totalizatora, a następnie zażądali wydania pieniędzy terroryzując nożem oraz cegłą prowadzącą punkt 52 -letnią kobietą. Zdecydowana postawa kobiety uniemożliwiła napastnikom osiągnięcie celu. Doszło do szarpaniny z napastnikami. Kobieta doznała drobnych obrażeń ciała.

Do poszukiwania sprawców policjanci wykorzystali psa tropiącego, który doprowadził ich do jednego z mieszkań w Bogatyni. Funkcjonariusze dokonali przeszukania mieszkania ujawniając kominiarkę, cegłę oraz nóż – przedmioty użyte podczas napadu. W mieszkaniu zostali zatrzymani dwaj mężczyźni w wieku 17 i 22 lat. Wtedy też okazało się, iż w napadzie uczestniczyło w sumie trzech mężczyzn, a 17 latek stał na czatach.
– Kwestią czasu było zatrzymanie ostatniego ze sprawców, co nastąpiło kilka godzin później, a okazał się nim 20-letni mieszkaniec Bogatyni – poinformowała policja.

Zamiast upragnionej fortuny, trzech niezbyt inteligentnych bandziorów będzie miało kłopoty z prawem. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
1020
Tak
10%
Nie
61%
Zamierzam sobie zrobić
3%
Nigdy sobie nie zrobię
25%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
112
Akcja "Gruchot"
 
Turystyka
Dramat w górach
 
112
Seniorzy z policją
 
Polityka
O herbie powiatu
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group