• Piątek, 26 kwietnia 2019
  • Godz. 1:47
  • Imieniny: Klaudiusza, Marii, Marzeny, Marceliny
  • Czytających: 5347
  • Zalogowanych: 7
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Rotary Club pomaga niepełnosprawnym dzieciom

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 13 grudnia 2012, 12:49
Autor: karkonoszeplay
Bezinteresowna daleko idąca pomoc. To wynik nowych kontaktów jakie nawiązali wspólnie jeleniogórski Rotary Club i Zespół Szkół i Placówek Specjalnych. Pierwszym efektem tych działań było przekazanie 10 chodzików dla niepełnosprawnych dzieci uczących się w placówce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ANNAOJ 13-12-2012 20:57
Bo to od Was \"CUDOWNI\" powinien uczyć się cały świat! Pozdrawiam w szczególności wspaniałego człowieka - Pana Andrzeja Ślazyka, który nie od dziś, wszędzie, gdzie się pojawia pozostawia POZYTYWNĄ ENERGIĘ!
~pwp 13-12-2012 21:52
Znam takich nowoczesnych przedsiębiorców w Jeleniej Górze, co mienią się filantropami, afirmują w okrągłych stowarzyszeniach by dostać się do władzy lub wygrać roboty dla gminy bez przetargów, płacą pieniądze za fikcyjne zatrudnienie malkontentów/rewolucjonistów i otrzymują zniżki podatków od nieruchomości, szukają obcych pieniędzy u biednych rękoma sędziów dla obłudnego CV, otrzymują wcześniej od tych biednych wsparcie medialne, a potem się okazuje, że sami są oszustami, hochsztaplerami, zamiataczami przestępstw i naciągaczami urzędów skarbowych. Olewają biednych, a szukają pomocy w telewizji publicznej, bo ich firmy – co wyszło na to – były firmy kogucik…
~ 14-12-2012 7:30
najlepsza pomoc to taka kiedy nikt o tym nie słyszy a ludzie ludziom pomogli - to jest bezinteresowna pomoc - jak się informuje ludzi przez media albo wychwala się w jakiś inny sposób to tylko i wyłącznie dla jakichś korzyści
~ 14-12-2012 12:55
Dajcie spokoj durni ludzie. Rotary pomaga i trzeba sie z tego cieszyc. Korzysci, piszesz koziolku- matolku z godz. 07:30? jakie korzysci moga miec z tej pomocy? Poczytaj o zasadach Rotary-Clubow na calym swiecie. To org. miedzynarodowa. Pomagaja wszedzie. Ale u Polakow trzeba skrytykowac, zdeptac i napluc. Dlatego guzik macie w tym kraju. Narzekacze zawodowi.
~dla matolka 14-12-2012 12:58
Rotary International – międzynarodowa organizacja założona w 1905 roku, w Chicago przez amerykańskiego adwokata Paula P. Harrisa[1]. Rotary International (RI) jest stowarzyszeniem klubów Rotary na świecie, wyznającym oficjalne credo „Służba na rzecz innych ponad własną korzyść” (ang.: Service Above Self). Najkrótsza zaś definicja tej organizacji brzmi: „Rotary jest stowarzyszeniem przedsiębiorców i ludzi różnych zawodów z całego świata, które świadczy pomoc humanitarną, promuje wysokie normy etyczne w każdym zawodzie i pomaga budować dobrą wolę i pokój na świecie”.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
782
Tak
67%
Nie
30%
Nie wiem
3%
Głos ulicy
Foliówki płatne?  
TV Dami
25.04.2019 r. Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra  
Miej świadomość
Mamy zdjęcie czarnej dziury  
Dialogi Jelonki
Krew (zawsze) potrzebna od zaraz
Aktualności
Trwa remont Wieży Książęcej w Siedlęcinie  
Aktualności
Wraca temat Sołtysiej Góry  
Copyright © 2002-2019 Highlander's Group