Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 2273
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rotary Club pomaga niepełnosprawnym dzieciom

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 13 grudnia 2012, 12:49
Autor: karkonoszeplay
Bezinteresowna daleko idąca pomoc. To wynik nowych kontaktów jakie nawiązali wspólnie jeleniogórski Rotary Club i Zespół Szkół i Placówek Specjalnych. Pierwszym efektem tych działań było przekazanie 10 chodzików dla niepełnosprawnych dzieci uczących się w placówce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ANNAOJ 13-12-2012 20:57
Bo to od Was \"CUDOWNI\" powinien uczyć się cały świat! Pozdrawiam w szczególności wspaniałego człowieka - Pana Andrzeja Ślazyka, który nie od dziś, wszędzie, gdzie się pojawia pozostawia POZYTYWNĄ ENERGIĘ!
~pwp 13-12-2012 21:52
Znam takich nowoczesnych przedsiębiorców w Jeleniej Górze, co mienią się filantropami, afirmują w okrągłych stowarzyszeniach by dostać się do władzy lub wygrać roboty dla gminy bez przetargów, płacą pieniądze za fikcyjne zatrudnienie malkontentów/rewolucjonistów i otrzymują zniżki podatków od nieruchomości, szukają obcych pieniędzy u biednych rękoma sędziów dla obłudnego CV, otrzymują wcześniej od tych biednych wsparcie medialne, a potem się okazuje, że sami są oszustami, hochsztaplerami, zamiataczami przestępstw i naciągaczami urzędów skarbowych. Olewają biednych, a szukają pomocy w telewizji publicznej, bo ich firmy – co wyszło na to – były firmy kogucik…
~ 14-12-2012 7:30
najlepsza pomoc to taka kiedy nikt o tym nie słyszy a ludzie ludziom pomogli - to jest bezinteresowna pomoc - jak się informuje ludzi przez media albo wychwala się w jakiś inny sposób to tylko i wyłącznie dla jakichś korzyści
~ 14-12-2012 12:55
Dajcie spokoj durni ludzie. Rotary pomaga i trzeba sie z tego cieszyc. Korzysci, piszesz koziolku- matolku z godz. 07:30? jakie korzysci moga miec z tej pomocy? Poczytaj o zasadach Rotary-Clubow na calym swiecie. To org. miedzynarodowa. Pomagaja wszedzie. Ale u Polakow trzeba skrytykowac, zdeptac i napluc. Dlatego guzik macie w tym kraju. Narzekacze zawodowi.
~dla matolka 14-12-2012 12:58
Rotary International – międzynarodowa organizacja założona w 1905 roku, w Chicago przez amerykańskiego adwokata Paula P. Harrisa[1]. Rotary International (RI) jest stowarzyszeniem klubów Rotary na świecie, wyznającym oficjalne credo „Służba na rzecz innych ponad własną korzyść” (ang.: Service Above Self). Najkrótsza zaś definicja tej organizacji brzmi: „Rotary jest stowarzyszeniem przedsiębiorców i ludzi różnych zawodów z całego świata, które świadczy pomoc humanitarną, promuje wysokie normy etyczne w każdym zawodzie i pomaga budować dobrą wolę i pokój na świecie”.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group