Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 7833
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Rolnicy zablokują drogę w Kaczorowie

Wtorek, 4 września 2018, 6:19
Autor: WAC
Region: Rolnicy zablokują drogę w Kaczorowie
Fot. organizator
Na spore utrudnienia w ruchu muszą się przygotować w najbliższy weekend kierowcy, którzy będą podróżować drogą krajową nr 3 w Kaczorowie. W tym czasie planowany jest w tym miejscu protest rolników.

Protest zorganizowany przez Związek Zawodowy Rolników Rzeczypospolitej „Solidarni” rozpocznie się 7 września o godzinie 11.00 i potrwa do niedzieli 9 września. W tym czasie rolnicy będą jeździć ciągnikami wahadłowo na odcinku krajowej „trójki” pomiędzy zajazdem „Nad Potokiem” w Kaczorowie, a do zjazdu do Wojcieszyc. W ten sposób będą spowalniać ruch, co spowoduje zapewne zakorkowanie drogi dojazdowej do Jeleniej Góry.

- Organizując protest chcemy zwrócić uwagę na wiele niekorzystnych zjawisk jakie nękają obecnie rolników – mówi organizator protestu Marcin Bustowski. - Głównym powodem jednak dla którego członkowie naszego związku zdecydowali się wyjechać na drogi jest nierzetelny system wypłaty odszkodowań dla gospodarstw dotkniętych suszą oparty na nieaktualnych mapach Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa. Wdrożenie go w życie wykluczy z wypłaty odszkodować 50 – 60 procent rolników z naszego regionu.

Twoja reakcja na artykuł?

22
27%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
2%
Nudzi
5
6%
Smuci
46
56%
Złości
7
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (57) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group