Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 3007
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Recital Anny Dereszowskiej w listopadzie

Piątek, 24 października 2014, 8:33
Aktualizacja: 8:36
Autor: Manu
Jelenia Góra: Recital Anny Dereszowskiej w listopadzie
Fot. Organizator
15 listopada (w sobotę) o godz. 19.00 w Zdrojowym Teatrze Animacji, w ramach Festiwalu Aktorstwa Filmowego, aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, a także piosenkarka Anna Dereszowska wykona największe przeboje o miłości m.in. “Miłość ci wszystko wybaczy”, “Sing sing” czy “Umówiłam się z nim na dziewiątą”. Recital nosi tytuł “Instrukcja obsługi kobiety”. Bilety: 50 zł. Rezerwacje tel.: 75–75–57–690 wew. 20 lub 512–219–907.

Anna Dereszowska to nie tylko aktorka, ale także piosenkarka. Śpiewała blisko osiem lat z zespołem Machina Del Tango, potem - głównie z repertuarem dla dzieci - występowała też z zespołem The New Art Ensamble. W 2011 r. wspólnie z Andrzejem Krzywym nagrała piosenkę na najnowszą płytę grupy De Mono. W duecie z Kubą Badachem zaśpiewała piosenkę, która ukazała się na płycie “Muzyka z serca” promującej kalendarz “Ladies&Gentlemen”. Jest także laureatką nagrody na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze (2010), gdzie jej brawurowe wykonanie utworu “Aktrisa” podbiło serce widzów.

Z czasem Anna Dereszowska zaczęła myśleć nad doborem repertuaru. Wybór padł na Henryka Warsa, artystę okresu międzywojennego, znanego z przebojów “Ach śpij kochanie”, “Miłość ci wszystko wybaczy”, “Na pierwszy znak” czy “Sex Appeal”. W listopadzie 2011 r. ukazał się jej debiutancki album “Już nie zapomnisz mnie”.

Artystce podczas koncertu towarzyszyć będzie zespół Febus Wąsaty Trio. Członkami tej formacji są wszechstronni muzycy, którzy mają na swoim koncie wiele koncertów, płyt i nagród, choćby nagrodę Grammy dla Konrada Kubickiego. Nazwa grupy pochodzi z jednego z wierszy Wisławy Szymborskiej - “Kobiety Rubensa”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group