Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 2164
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Radosny początek wakacji w MDK

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 5 lipca 2017, 7:43
Aktualizacja: Czwartek, 6 lipca 2017, 7:20
Autor: Anna Borsuk – Krasucka
Fot. Użyczone/MDK
Koniec czerwca w jeleniogórskim Młodzieżowym Domu Kultury to koniec pierwszego turnusu półkolonii, organizowanych tradycyjnie na początku wakacji.

Pierwszy tydzień zaczął się od gier i zabaw integracyjnych oraz spotkania z przedstawicielami Policji i Straży Miejskiej pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. Kolejne dni to warsztaty: capoeira, teatralne, filmowe, plastyczne, zawody sportowe prowadzone przez nauczycieli z pracowni MDK.

Było też były też samodzielnie przygotowywane śniadania pt. ”Zdrowo i kolorowo” , były wycieczki na plac zabaw na Wzgórze Kościuszki, do Muzeum Przyrodniczego i Parku Zdrojowego, a także do Muzeum Zabawek w Zorce i do Leroy Merlin na warsztaty „Sadzeniaki”. Wszystkim dopisywały humory i chęć do wspólnej zabawy. Dlatego ostatniego dnia trudno było się rozstać.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Kolonista 5-07-2017 11:58
Może na początku tak było ale teraz wszystko jest do kitu.Dzieci na śniadanie dostają bułkę słodką i to pokrojoną czyżby wydzielanie? Nie są organizowane żadne wycieczki poza wyjściem na obiad do szkoły nr 13 siedzą na sali i malują,rysują bardzo słaba organizacja.Półkolonie są płatne więc chyba należy się coś więcej dzieciom nie tylko siedzenie w czterech ścianach skoro pan który się nimi zajmuje nie nadaje się do tej pracy trzeba chyba zastąpić go prawdziwym wychowawcą.................
~do koniobijcy (powyżej) 5-07-2017 23:35
Warto było dać upust swojej frustracji?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group