Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6444
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Radny Platformy Obywatelskiej szefem marketingu Pasażu Grodzkiego

Piątek, 7 października 2011, 9:34
Aktualizacja: Sobota, 8 października 2011, 8:03
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Radny Platformy Obywatelskiej szefem marketingu Pasażu Grodzkiego
Fot. RED
Od października br. Piotr Miedziński, radny PO, pracuje jako kierownik ds. marketingu Pasażu Grodzkiego w Jeleniej Górze. Zapowiada ożywienie tego miejsca imprezami kulturalno–rozrywkowymi. Pierwsze dwa koncerty odbędą się niebawem.

P. Miedziński już drugą kadencję jest radnym PO, pełni także funkcję asystenta europosła Piotra Borysa, a w radzie jest szefem komisji kultury. Jak mówi, propozycja objęcia przez niego kierowniczego stanowiska w Pasażu Grodzkiego pojawiła się wraz ze zmianą zarządcy . Dotychczas politykę marketingową prowadziła tu firma zewnętrzna, obecnie zajął się tym właściciel galerii.

- Z tego co wiem, do końca roku w pasażu pojawi nowa kawiarnia i dwie restauracje. W przyszłym roku ma być tu więcej sklepów. Ja planuję natomiast ożywić to miejsce imprezami kulturalno-rozrywkowymi. W pasażu jest sporo wolnego miejsca, będzie więc mała scena, na której będą się prezentować lokalni artyści. Mamy wspaniałą młodzież i wielu lokalnych artystów, którzy nie mają gdzie się pokazać. Teraz tym miejscem będzie Pasaż Grodzki. Planujemy organizację koncertów, wystaw czy wernisaży. Pierwsze dwie imprezy odbędą się już 15 – 16 października br. – mówi Piotr Miedziński.

15 i 16 października br. w godz. 14:00 - 16:00 w ramach Festiwalu Jeleniogórskie Gwiazdy Jazzu wystąpi Grupa "Semplice" , w tym Robert Wróblewski - akordeon i instrumenty klawiszowe, Marek Mikulski – gitara i Roman Kołodziej - gitara basowa. Wstęp jest wolny, a w czasie koncertu rozlosowane będą zaproszenia na niedzielny i poniedziałkowy koncert Festiwalu "Jeleniogórskie Gwiazdy Jazzu".

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (72)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group