Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6890
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Przesiecka Kąpiel Morsów i Bieg Morsa już wkrótce

Wtorek, 23 grudnia 2014, 8:12
Aktualizacja: 10:38
Autor: Mea
Region: Przesiecka Kąpiel Morsów i Bieg Morsa już wkrótce
Fot. Archiwum Jelonki.com
Od ponad 20 lat morsy zażywają orzeźwiającej i zdrowotnej kąpieli przy wodospadzie Podgórnej. Kolejna Przesiecka Kąpiel Morsów odbędzie się 27 grudnia o godz. 12.00. – Tym razem będziemy „morsować” z nową sauną mobilną – zachęca Anna Kurowska, prezes Rady Odnowy Przesieki i członkini Przesieckiego Klubu Morsów. Wstęp na imprezę oraz do sauny jest wolny.

W programie zaplanowano również prelekcje na temat zimnych kąpieli oraz Bieg Morsa na dystansie pięciu kilometrów, który wystartuje o godz. 13.00. Zapisać się można drogą mailową pod adresem: bieg-morsa@tu.info.pl. Liczba miejsc ograniczona. W treści należy podać: imię, nazwisko, adres, wiek, telefon oraz e-mail. Partnerem tegorocznej Kąpieli Morsów są Termy Cieplickie.

Sauna została kupiona przez Radę Odnowy Przesieki ze środków pozyskanych za pośrednictwem Partnerstwa Ducha Gór z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

- Uzyskaliśmy 12 tys. zł nie tylko na zakup sauny, ale również na organizację pięciu darmowych spotkań z wykorzystanie sauny oraz promocję tych wydarzeń, które odbyły się na jesieni. Teraz będziemy to urządzenie wykorzystywać do Kąpieli Morsów uatrakcyjniając w ten sposób imprezę – powiedziała pani prezes.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group