Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 6259
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Powrót pociągiem z „majówki” w Szklarskiej Porębie gratis!

Środa, 30 kwietnia 2014, 8:43
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 lipca 2020, 10:55
Autor: Manu
Region: Powrót pociągiem z „majówki” w Szklarskiej Porębie gratis!
Fot. Organizator
Od czwartku do niedzieli (1–4 maja), w czasie weekendu majowego, na odcinku Szklarska Poręba Górna – Jelenia Góra w pociągach Kolei Dolnośląskich obowiązywać będzie oferta specjalna. Pasażerowie, którzy dojadą do Szklarskiej Poręby Górnej, będą mogli powrócić z tym samym biletem bezpłatnie. Warunkiem jest zgłoszenie się do konduktora po specjalną pieczątkę, upoważniającą do bezpłatnego powrotu.

Podczas „Majówkowego Zawrotu Głowy” w Szklarskiej Porębie (o wydarzeniach pisaliśmy w poniedziałek, 28 kwietnia – przyp. red.) czekać będzie mnóstwo atrakcji. Tyrolka i mosty linowe w Kruczych Skałach, otwarcie wioski indiańskiej, wycieczki, koncerty i konkursy to tylko niektóre z wielu atrakcji, które czekają na was w Szklarskiej Porębie.

W sobotę, 3 maja, w godzinach od 12.00 do 17.00 Koleje Dolnośląskie zapraszają także na dworzec kolejowy w Szklarskiej Porębie Górnej, gdzie w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich będzie prezentacja nowoczesnego pociągu polskiej produkcji 31 WE „Impuls”.

Od roku w weekendy Dolnoślązacy mogą dojeżdżać w Karkonosze najnowocześniejszymi pociągami. Pięć nowoczesnych pojazdów elektrycznych Koleje Dolnośląskie zakupiły w ubiegłym roku. Komfortowe „Impulsy”, które mogą rozwijać prędkość do 160. km na godzinę, kosztowały 100 mln zł, z czego blisko 70 mln zł pochodziło z unijnej dotacji przekazanej za pośrednictwem Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
430
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
10%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group