Czwartek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 11151
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Powalczmy o koncert w Karpaczu!

Niedziela, 14 lipca 2013, 9:31
Aktualizacja: 9:34
Autor: Manu
Region: Powalczmy o koncert w Karpaczu!
Fot. Orgtanizator
Zdjęcia Eweliny Janisławskiej znalazły się w finale konkursu „Europa to my”. Jeśli wygrają, do Karpacza przyjadą: Pectus, De Mono, Mezo i Blue Cafe. Wszystko zależy od zaangażowania internautów. Głosy oddawać można do 21 lipca na stronie europatomy.pl. Warto zaangażować się w głosowanie.

Karpacz jako jedyny z województwa dolnośląskiego dostał się do ścisłego finału. - Opisane tereny w naturalny sposób tworzą nową wartość w ofercie aktywnego spędzania czasu wolnego. Elementem łączącym oba punkty oraz potęgującym ich rolę jest fakt, iż równolegle do przeprowadzonych prac budowlanych w ramach projektu utworzona została gra przyrodnicza „Zagraj w Zielone Karkonosze” zachęcająca do odkrywania atrakcji przyrodniczych na terenie miasta - wyznaje Ewelina Janisławska, która do konkursu zgłosiła projekt „Zielone Karkonosze”, finansowany ze środków unijnych. - Na konkurs wpłynęło blisko 500 zgłoszeń i było to dla mnie duże zaskoczenie, że Karpacz i moje zgłoszenie znalazło się w finałowej dziesiątce.

Na fotografiach trzeba było pokazać miejsca, które zmieniły się dzięki unijnym inwestycjom. Ewelina Janisławska zaprezentowała: park miejski na rogu ulic Mickiewicza i Konstytucji 3. Maja oraz teren przyległy do formacji skalnych p.n. Krucze Skały. - Park stał się atrakcyjnym miejscem spędzania czasu wolnego zarówno dla turystów jak i mieszkańców. W wyniku prac budowlanych powstały alejki spacerowe, uporządkowana została przestrzeń, pojawiły się nowe nasadzenia. Najistotniejszym elementem nowej infrastruktury jest jednak muszla koncertowa umożliwiająca organizację imprez plenerowych oraz ścianki wspinaczkowe dla małych dzieci. Przy wejściu do parku pomiędzy starymi, drzewami znajduje się kamienna, podświetlana fontanna - opowiada.

O tym, kto wygra, zdecydują internauci głosujący na stronie www.europatomy.pl. A jest o co walczyć. W mieście, które zwycięży, zorganizowany zostanie Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich oraz koncert z udziałem takich gwiazd, jak: Pectus, De Mono, Mezo czy Blue Cafe. Podczas koncertu każdy finalista otrzyma aparat cyfrowy. Ponadto osoba zgłaszająca swój udział w konkursie wyjedzie w podróż marzeń o wartości 20 tysięcy złotych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wiek 50 lat to już senior?

Oddanych
głosów
170
Tak
12%
Nie
88%
 
Głos ulicy
Drogo czy tanio w Jeleniej Górze?
 
Miej świadomość
Jak REALNIE zmieni się Twoje ciało, gdy odstawisz cukier
 
Rozmowy Jelonki
5300 zł na rękę
 
112
Aż 43 zatrzymanych!
 
112
Radiowozy na prąd
 
Aktualności
Strażacy dostali pieniądze
 
Aktualności
Roboty na Wolności
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group