Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 7777
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Poszukiwani poszkodowani

Poniedziałek, 16 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 0:11
Autor: TEJO
Żadnej odpowiedzialności karnej nie poniosą osoby, które zostały oszukane przez mieszkańca miasta, który siedzi w areszcie. Policja apeluje do nich, aby zgłaszały się do komisariatu.

Sprawa, o której informowaliśmy, dotyczy zatrzymanego kilka tygodni temu Wojciecha Ś. Policja ustaliła, że mężczyzna wyłudził od wielu osób pieniądze w zamian za obietnice, których nie mógł spełnić.

– Wykorzystywał ufność i niedoświadczenie mężczyzn w wieku 19, 20 lat, którym w zamian za pieniądze w kwocie średnio 1000 zł obiecywał załatwić odroczenie od odbywania zasadniczej służby wojskowej – przypomina komisarz Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Oszust proponował też ułatwienia przy zdawaniu egzaminu na prawo jazdy i zapewniał poszkodowanych, że ma dobre znajomości w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
W rzeczywistości nie znał nikogo ani w komendzie uzupełnień, ani w WORD.

Na policję zgłosiło się już kilka osób oszukanych przez Wojciecha Ś. Ale funkcjonariusze są przekonani, że poszkodowanych jest znacznie więcej.
Osoby, które zostały oszukane przez 37-latka proszone są o kontakt z naczelnikiem Sekcji do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze – kom. Michałem Kleinowskim: (<b>tel: 075/7520628. </b>)
Można też przyjść osobiście do komisariatu przy ul. Armii Krajowej 22 II piętro pokój nr 25.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1287
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group